Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zapraszamy do naszje Galerii Inspiracji na odsłonę naszego nowego pomysłu domu nowoczesnego. ELASTYCZNY D26 WARIANT I już jest dostępny na naszej stronce.

W poniższy artykule chcielibyśmy podzielić się z Tobą i przybliżyć Ci możliwości wykorzystania elementów konstrukcji Twojego domu w jego wykończeniu. Jednym słowem jak konstrukcję domu przekuć jego atut!

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu domu NOWATORSKI D57! Jest już on dostępny w zakładce Przykładowe projekty domów.

Kuchnia w modnym wydaniu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji dotyczących wystroju kuchni. Przeczytaj artykuł, a może Cie zainspirujemy do zmiany aranżacji Twojego wnętrza.

W poniższym artykule podsuniemy Ci kilka fajnych pomysłów związanych z urządzeniem łazienki. Zapraszamy do lektury.

Jak urządzić łazienkę w domu?

W poniższym artykule podsuniemy Ci kilka fajnych pomysłów związanych z urządzeniem łazienki. Zapraszamy do lektury.

Aby sprawnie wykończyć łazienkę, najlepiej jest mieć jej gotową aranżację. Wtedy wszystko pójdzie sprawniej i od razu będziesz mógł przystąpić do zamawiania odpowiednich materiałów. A nie jest tego mało ponieważ, aby urządzić łazienkę musimy zdać sobie sprawę, że jest to jedno z kosztowniejszych pomieszczeń w domu, pod względem wykończenia. Mamy do zamówienia przede wszystkim glazurę i musimy na wstępie już wiedzieć, czy układamy ja wszędzie, czy możemy w pewnych miejscach jej nie układać ze względu na wannę, która będzie przylegała do ściany, czy też w miejscu w którym będzie stał brodzik prysznicowy, o ile nie planujemy prysznica ułożonego płytkami łazienkowymi, bo jest też taka możliwość.

Świetnym trendem w wyposażaniu łazienek jest wanna wolnostojącą. Przede wszystkim pięknie wygląda, nadaje łazience bardzo nowoczesnego wyglądu. Łazienka w stylu glamour po prostu musi mieć wannę wolnostojącą!

Zobacz na zdjęciu hak taka łazienka się prezentuje. Na pewno będziesz oczarowany:

Kolejnym ciekawym pomysłem na wykonanie łazienki jest ułożenie jej kamieniem albo płytkami imitującymi wygląd kamienia. Jest to tańsze rozwiązanie oraz prostsze w utrzymaniu. Kamień jest ciężki w myciu i trzeba go impregnować, aby jego wygląd nie ulegał zmianie przez lata.

Możesz tez zastanowić się nad położeniem podłogi z drewna egzotycznego. Robi ono niesamowite wrażenie w łazience, wraz z nowoczesnymi dodatkami oraz tymi stylizowanymi na retro. Niestety nie jest to tanie rozwiązanie i nie każdy sobie może na nie pozwolić.

Mamy nadzieje, że podsunęliśmy Ci kilka ciekawych pomysłów związanych z wykończeniem łazienki. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności już niebawem zamieścimy kolejne artykuły z nowinkami ze świata budowlanego.