Co nowego na Pracowni Projektowej?

W zakładce Przykładowe projekty domów możesz obejrzeć nasz nowy projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.

Każdy Inwestor obawia się budować na wąskiej działce. Nie dość, że budowa jest utrudniona na takim terenie, to dodatkowo istnieje wiele obaw towarzyszących całemu przedsięwzięciu. Obawa o miejsce składowania materiału, wjazdu na działkę itp.

Dostałeś pozytywną decyzję z urzędu dotyczącą pozwolenia na budowę Twojego domu? Jeżeli tak, to nic innego Ci nie pozostało jak zacząć przygotowywać plac budowy!

Jeżeli jesteś na tym etapie swojego życia, w którym podjąłeś decyzję o budowie domu. Zachęcamy Cie do przeczytania poniższego artykułu, w którym przeprowadzimy Cie przez szereg formalności, bez których niestety nie zrealizujesz swojego marzenia o własnym domu

Dotarliśmy na budowę DOSTĘPNEGO D45. Dom ten cieszy się niesamowitym zainteresowaniem wśród naszych Inwestorów, dlatego postanowiliśmy zdać Ci relację z budowy tego domu. Zapraszamy do lektury.

 

Przykładowy projekt domu ELASTYCZNY D26 WARIANT I

Projekt domu ELASTYCZNY D26 WARIANT I.Zapraszamy do naszje Galerii Inspiracji na odsłonę naszego nowego pomysłu domu nowoczesnego. ELASTYCZNY D26 WARIANT I już jest dostępny na naszej stronce.