Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zapraszamy do naszje Galerii Inspiracji na odsłonę naszego nowego pomysłu domu nowoczesnego. ELASTYCZNY D26 WARIANT I już jest dostępny na naszej stronce.

W poniższy artykule chcielibyśmy podzielić się z Tobą i przybliżyć Ci możliwości wykorzystania elementów konstrukcji Twojego domu w jego wykończeniu. Jednym słowem jak konstrukcję domu przekuć jego atut!

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu domu NOWATORSKI D57! Jest już on dostępny w zakładce Przykładowe projekty domów.

Kuchnia w modnym wydaniu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji dotyczących wystroju kuchni. Przeczytaj artykuł, a może Cie zainspirujemy do zmiany aranżacji Twojego wnętrza.

W poniższym artykule podsuniemy Ci kilka fajnych pomysłów związanych z urządzeniem łazienki. Zapraszamy do lektury.

Kuchnia w modnym wydaniu!

Modna kuchnia.Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji dotyczących wystroju kuchni. Przeczytaj artykuł, a może Cie zainspirujemy do zmiany aranżacji Twojego wnętrza.

Od lat z mody nie wychodzą kuchnie utrzymane w kolorze białym. Biel bowiem jest ponadczasową klasyką, która zadawala masowe gusta. Dla odmiany postaramy pokazać Ci cos innego, klasycznego, ale zarazem bardziej oryginalnego od tych trendów, które opanowały większość kuchni w naszych domach.

Zapraszamy do galerii. Poniżej zobaczysz kilka propozycji, które Ci przygotowaliśmy:

 Modna kuchnia.
Zdj. nr 1 Na pierwszej aranżacji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy możesz zobaczyć coś zupełnie innego od panujących obecnie kierunków w wystroju wnętrz. Jest to kuchnia, której szafki są w ciemnym drewnie, do tego ożywione jaśniejszym kamieniem. Kamień w kuchni dodaje kunsztu i klasy. Jest to rozwiązanie, które bardzo nam się podoba

Modna kuchnia.
Zdj. nr 2
Kolejna propozycja kuchni w frontami drewnianymi w połączeniu z granitowym blatem. W takich kuchniach świetnie uzupełniają przestrzeń wyspy, które są umiejscowione na środku kuchni. To pomieszczenie dodatkowo jest doświetlone oknami umieszczonymi w dachu

Modna kuchnia.Zdj. nr 3 Zobacz jak można ciekawie zaaranżować pomieszczenie i na wyspie umieścić kuchenkę do gotowania potraw, a jednocześnie mieć na niej blat roboczy i widok na salon i otwartą przestrzeń domu

Modna kuchnia.
Zdj. nr 4
A oto sztandarowy przykład kuchni białej z frezowanymi frontami szafek. Aranżacja przełamana tutaj jest ciemnym odcieniem drewnianej wyspy

Mamy nadzieje że podsunęliśmy Ci kilka fajnych pomysłów w kwestii wykończenia kuchni. Są to propozycje w naszym mniemaniu ponad czasowe, które nie wyjdą z mody. Tym samym Twoja kuchnia na lata będzie urządzona w dobrym stylu i aktualnych trendach.