Czym jest projekt indywidualny pracowni projektowej?

Projekt indywidualny to nie tylko komplet dokumentów, jak w przypadku projektów gotowych. To rezultat procesu, w trakcie którego powstaje dom jedyny w swoim rodzaju – zoptymalizowany pod względem funkcjonalnym, wizualnym i kosztowym do Twoich potrzeb mieszkaniowych, upodobań estetycznych i możliwości finansowych.

Czym jest projekt indywidualny pracowni projektowej?

Zamawiając projekt indywidualny w naszej pracowni otrzymujesz naszą dyspozycyjność, korzystasz z naszej wiedzy inżynierskiej; informacji o przepisach prawa budowlanego, porad architektonicznych i pomocy w organizacji formalności urzędowych. Bierzesz aktywny udział w opracowywaniu koncepcji budynku od najmniejszych detali współtworząc swoją przyszłą przestrzeń życiową razem z nami. Będziemy Cię wspierać przez cały proces decyzyjny, od rozplanowania układu pomieszczeń, od których należy zacząć, po wybór wyglądu elewacji i opracowanie wystroju wnętrz.

Dom, który wybudujesz na podstawie wykonanego przez nas projektu nie zaskoczy Cię błędami technicznymi lub brakami rozwiązań, które składają się na komfort mieszkaniowy. I to również stanowi o jego wyższości nad tzw. projektem typowym.