Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Ostatnie miesiące to gorący okres w Pracowni Projektowej. Staramy się, aby galeria cały czas się powiększała, dzięki temu możesz przyglądać się naszym działaniom ale także poszukiwać na coraz to większą skalę swojego wymarzonego lokum. W „Przykładowych projektach domów” pokazujemy nasz styl a zarazem różnorodność i elastyczność w tworzeniu. Najnowsze projekty mogą stać się dla Ciebie natchnieniem, które przerodzić się może w owocną współpracę z nami, do czego serdecznie Cię zachęcamy.

GUSTOWNY D39, PRZESTRONNY D40 i WYJĄTKOWY D41 to domy dwu-kondygnacyjne, z dachem płaskim lub skośnym, ciekawymi elewacjami i różną kubaturą. Który z nich jest najbliższy Twoim upodobaniom? Zapraszamy do obejrzenia.

Przykładowy projekt domu WYJĄTKOWY D41  Przykładowy projekt domu PRZESTRONNY D40  Przykładowy projekt domu GUSTOWNY D39 
WYJĄTKOWY D41
Powierzchnia użytkowa - 114.37 m2
Garaż - 19.29 m2
PRZESTRONNY D40
Powierzchnia użytkowa - 161.15 m2
Garaż - 34.90 m2
GUSTOWNY D39
Powierzchnia użytkowa - 127.71 m2
Garaż - 37.93 m2