Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Ostatnie miesiące to gorący okres w Pracowni Projektowej. Staramy się, aby galeria cały czas się powiększała, dzięki temu możesz przyglądać się naszym działaniom ale także poszukiwać na coraz to większą skalę swojego wymarzonego lokum. W „Przykładowych projektach domów” pokazujemy nasz styl a zarazem różnorodność i elastyczność w tworzeniu. Najnowsze projekty mogą stać się dla Ciebie natchnieniem, które przerodzić się może w owocną współpracę z nami, do czego serdecznie Cię zachęcamy.

GUSTOWNY D39, PRZESTRONNY D40 i WYJĄTKOWY D41 to domy dwu-kondygnacyjne, z dachem płaskim lub skośnym, ciekawymi elewacjami i różną kubaturą. Który z nich jest najbliższy Twoim upodobaniom? Zapraszamy do obejrzenia.

Przykładowy projekt domu WYJĄTKOWY D41  Przykładowy projekt domu PRZESTRONNY D40  Przykładowy projekt domu GUSTOWNY D39 
WYJĄTKOWY D41
Powierzchnia użytkowa - 114.37 m2
Garaż - 19.29 m2
PRZESTRONNY D40
Powierzchnia użytkowa - 161.15 m2
Garaż - 34.90 m2
GUSTOWNY D39
Powierzchnia użytkowa - 127.71 m2
Garaż - 37.93 m2