Co nowego na Pracowni Projektowej?

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”

Trzy nowe domy w zakładce „Przykładowe projekty”Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Ostatnie miesiące to gorący okres w Pracowni Projektowej. Staramy się, aby galeria cały czas się powiększała, dzięki temu możesz przyglądać się naszym działaniom ale także poszukiwać na coraz to większą skalę swojego wymarzonego lokum. W „Przykładowych projektach domów” pokazujemy nasz styl a zarazem różnorodność i elastyczność w tworzeniu. Najnowsze projekty mogą stać się dla Ciebie natchnieniem, które przerodzić się może w owocną współpracę z nami, do czego serdecznie Cię zachęcamy.

GUSTOWNY D39, PRZESTRONNY D40 i WYJĄTKOWY D41 to domy dwu-kondygnacyjne, z dachem płaskim lub skośnym, ciekawymi elewacjami i różną kubaturą. Który z nich jest najbliższy Twoim upodobaniom? Zapraszamy do obejrzenia.

Przykładowy projekt domu WYJĄTKOWY D41  Przykładowy projekt domu PRZESTRONNY D40  Przykładowy projekt domu GUSTOWNY D39 
WYJĄTKOWY D41
Powierzchnia użytkowa - 114.37 m2
Garaż - 19.29 m2
PRZESTRONNY D40
Powierzchnia użytkowa - 161.15 m2
Garaż - 34.90 m2
GUSTOWNY D39
Powierzchnia użytkowa - 127.71 m2
Garaż - 37.93 m2