Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych stworzonych przez naszą Pracownię Projektową. Mogą one posłużyć jako inspiracja, na bazie której zaprojektujemy Twój wymarzony dom.

Przykładowy projekt domu ALTERNATYWNY D35 Przykładowy projekt domu DOPASOWANY D34 Przykładowy projekt domu KLASYCZNY D33 Przykładowy projekt domu INTRYGUJĄCY D32

ALTERNATYWNY D35
Powierzchnia użytkowa - 143.55 m2
Garaż - 36.63 m2

DOPASOWANY D34
Powierzchnia użytkowa - 138.53 m2
Garaż - 36.63 m2

KLASYCZNY D33
Powierzchnia użytkowa - 154.28 m2
Garaż - 34.90 m2

INTRYGUJĄCY D32
Powierzchnia użytkowa - 145.97 m2
Garaż - 36.63 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Z czego składa się projekt architektoniczno-budowlany?

Co nowego na Pracowni Projektowej?

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia z budowy domu naszego projektuZapraszamy do obejrzenia ciągu dalszego budowy domu zaprojektowanego na podstawie naszego przykładowego projektu DYNAMICZNY D22. Cieszymy się z postępów i udostępniamy materiał zdjęciowy nadesłany przez naszych Klientów.

Dodaliśmy kolejny przykładowy projekt domu - MODNY D36Przyszedł czas na skośne dachy. Zajrzyjcie do galerii inspiracji, aby obejrzeć nasz najnowszy projekt nowoczesnego domu z czterospadowym dachem. MODNY D36 z pewnością zasługuje na swoje miano.

Schody – element konstrukcyjny czy ozdobny?Dzisiaj kilka słów o schodach, które w naszych projektach domów dwu-kondygnacyjnych pełnią niezwykle ważną rolę. Owszem, stanowią element konstrukcji domu i ważny ciąg komunikacyjny ale przede wszystkim – odpowiednio usytuowane i wykonane z odpowiednich materiałów - stają się częścią wystroju nowoczesnego wnętrza.

Jak wysokość pokoju wpływa na komfort pracy i życia?Mogłoby się wydawać, że wysokość pokoju nie ma większego znaczenia dla użytkowników domu. A jednak. Różnica nawet 20 centymetrów potrafi zmienić odczuwanie przestrzeni a co za tym idzie nawet nasz nastrój czy różnego rodzaju możliwości.

Wizualizacja bryły budynku oraz rzut parteru i piętra - na podstawie projektu na indywidualne zlecenieW poniższej galerii prezentujemy Wam wizualizację domu, którego projekt wykonaliśmy dla naszego Klienta. Wizualizacja ta ukazuje budynek aż z 14 rożnych stron. Pozwala ona w pełni na wyobrażenie sobie jego wyglądu po wybudowaniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz zapoznania się z rzutami kondygnacji.

Tym razem prezentujemy dwa niewielkie domy z czterospadowym dachem, o zwartej bryle, eleganckim wykończeniu elewacji i pełnej funkcjonalności wnętrz.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym Klientom wiosennych, pełnych słońca chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Niech Wasze domy, przystrojone soczystą zielenią rzeżuchy i żółcią tulipanów, staną się oazą spokoju i rodzinnego szczęścia.

Wesołego Alleluja!