Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracji

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracjiDo naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

OTWARTY D42 WARIANT to zmodyfikowany projekt domu, który w naszej galerii prezentuje się jako dom parterowy z płaskim dachem. W tym wariancie dach płaski zamieniliśmy na spadowy, kopertowy. Jeśli zatem warunki zabudowy nie pozwalają Ci na wybudowanie domu z płaskim dachem OTWARTY D42 WARIANT będzie idealną propozycją.

Z kolei UROCZY D44 to mały domek w dachem dwuspadowym, jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem. To propozycja domu przeznaczonego na działkę miejską ograniczoną wymiarami. Ale także dom tani w budowie i eksploatacji.

Elewacje obu domów łącza w sobie prostotę, nowoczesność a także miraż zimnych kolorów tynku, czyli bieli i szarości, z ciepłem naturalnego drewna.

W środku zaprojektowaliśmy maksimum wygody i funkcjonalności.

Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 Wariant  Przykładowy projekt domu UROCZY D44 
OTWARTY D42 Wariant
Powierzchnia użytkowa - 119.58 m2
Garaż - 38.54 m2
UROCZY D44
Powierzchnia użytkowa - 102.90 m2
Garaż - 19.68 m2