Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracji

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracjiDo naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

OTWARTY D42 WARIANT to zmodyfikowany projekt domu, który w naszej galerii prezentuje się jako dom parterowy z płaskim dachem. W tym wariancie dach płaski zamieniliśmy na spadowy, kopertowy. Jeśli zatem warunki zabudowy nie pozwalają Ci na wybudowanie domu z płaskim dachem OTWARTY D42 WARIANT będzie idealną propozycją.

Z kolei UROCZY D44 to mały domek w dachem dwuspadowym, jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem. To propozycja domu przeznaczonego na działkę miejską ograniczoną wymiarami. Ale także dom tani w budowie i eksploatacji.

Elewacje obu domów łącza w sobie prostotę, nowoczesność a także miraż zimnych kolorów tynku, czyli bieli i szarości, z ciepłem naturalnego drewna.

W środku zaprojektowaliśmy maksimum wygody i funkcjonalności.

Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 Wariant  Przykładowy projekt domu UROCZY D44 
OTWARTY D42 Wariant
Powierzchnia użytkowa - 119.58 m2
Garaż - 38.54 m2
UROCZY D44
Powierzchnia użytkowa - 102.90 m2
Garaż - 19.68 m2