Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracji

Nowe projekty domów jednorodzinnych w dziale inspiracjiDo naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

OTWARTY D42 WARIANT to zmodyfikowany projekt domu, który w naszej galerii prezentuje się jako dom parterowy z płaskim dachem. W tym wariancie dach płaski zamieniliśmy na spadowy, kopertowy. Jeśli zatem warunki zabudowy nie pozwalają Ci na wybudowanie domu z płaskim dachem OTWARTY D42 WARIANT będzie idealną propozycją.

Z kolei UROCZY D44 to mały domek w dachem dwuspadowym, jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem. To propozycja domu przeznaczonego na działkę miejską ograniczoną wymiarami. Ale także dom tani w budowie i eksploatacji.

Elewacje obu domów łącza w sobie prostotę, nowoczesność a także miraż zimnych kolorów tynku, czyli bieli i szarości, z ciepłem naturalnego drewna.

W środku zaprojektowaliśmy maksimum wygody i funkcjonalności.

Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 Wariant  Przykładowy projekt domu UROCZY D44 
OTWARTY D42 Wariant
Powierzchnia użytkowa - 119.58 m2
Garaż - 38.54 m2
UROCZY D44
Powierzchnia użytkowa - 102.90 m2
Garaż - 19.68 m2