Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

W naszej „galerii inspiracji” umieściliśmy właśnie dwa nowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych. Jeden parterowy – do zabudowy podmiejskiej, drugi – do ciasnej zabudowy miejskiej. Bryła OTWARTEGO D42 odznacza się charakterystyczną ramą okalającą dom ze wszystkich stron, tworzącą zadaszenie nad tarasami. To dom oparty na planie kwadratu, rozległy powierzchniowo, w pełni funkcjonalny i nowoczesny. SZYKOWNY D 43 to z kolei przytulny dom piętrowy z przeszklonymi balustradami i górnym tarasem dostępnym ze wszystkich sypialni. Każdy z tych domów ma swój własny, odmienny urok i spełnia różne wymagania jeśli chodzi o kwestie wizualne czy funkcjonalne.

Zajrzyj koniecznie do zakładki Przykładowe projekty domów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam pomysł na swoje wymarzone „cztery kąty”. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat prezentowanych na naszym serwisie projektów. Z chęcią podejmiemy się zaprojektowania domu dla Ciebie wzorując się na jednym z naszych przykładowych projektów lub też zupełnie od początku, według Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i marzeń. Zapraszamy.

Przykładowy projekt domu SZYKOWNY D43  Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 
SZYKOWNY D43
Powierzchnia użytkowa - 115.92 m2
Garaż - 19.29 m2
OTWARTY D42
Powierzchnia użytkowa - 116.09 m2
Garaż - 38.54 m2