Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

W naszej „galerii inspiracji” umieściliśmy właśnie dwa nowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych. Jeden parterowy – do zabudowy podmiejskiej, drugi – do ciasnej zabudowy miejskiej. Bryła OTWARTEGO D42 odznacza się charakterystyczną ramą okalającą dom ze wszystkich stron, tworzącą zadaszenie nad tarasami. To dom oparty na planie kwadratu, rozległy powierzchniowo, w pełni funkcjonalny i nowoczesny. SZYKOWNY D 43 to z kolei przytulny dom piętrowy z przeszklonymi balustradami i górnym tarasem dostępnym ze wszystkich sypialni. Każdy z tych domów ma swój własny, odmienny urok i spełnia różne wymagania jeśli chodzi o kwestie wizualne czy funkcjonalne.

Zajrzyj koniecznie do zakładki Przykładowe projekty domów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam pomysł na swoje wymarzone „cztery kąty”. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat prezentowanych na naszym serwisie projektów. Z chęcią podejmiemy się zaprojektowania domu dla Ciebie wzorując się na jednym z naszych przykładowych projektów lub też zupełnie od początku, według Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i marzeń. Zapraszamy.

Przykładowy projekt domu SZYKOWNY D43  Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 
SZYKOWNY D43
Powierzchnia użytkowa - 115.92 m2
Garaż - 19.29 m2
OTWARTY D42
Powierzchnia użytkowa - 116.09 m2
Garaż - 38.54 m2