Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43

Nowe projekty na serwisie – OTWARTY D42 i SZYKOWNY D43Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

W naszej „galerii inspiracji” umieściliśmy właśnie dwa nowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych. Jeden parterowy – do zabudowy podmiejskiej, drugi – do ciasnej zabudowy miejskiej. Bryła OTWARTEGO D42 odznacza się charakterystyczną ramą okalającą dom ze wszystkich stron, tworzącą zadaszenie nad tarasami. To dom oparty na planie kwadratu, rozległy powierzchniowo, w pełni funkcjonalny i nowoczesny. SZYKOWNY D 43 to z kolei przytulny dom piętrowy z przeszklonymi balustradami i górnym tarasem dostępnym ze wszystkich sypialni. Każdy z tych domów ma swój własny, odmienny urok i spełnia różne wymagania jeśli chodzi o kwestie wizualne czy funkcjonalne.

Zajrzyj koniecznie do zakładki Przykładowe projekty domów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tam pomysł na swoje wymarzone „cztery kąty”. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat prezentowanych na naszym serwisie projektów. Z chęcią podejmiemy się zaprojektowania domu dla Ciebie wzorując się na jednym z naszych przykładowych projektów lub też zupełnie od początku, według Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i marzeń. Zapraszamy.

Przykładowy projekt domu SZYKOWNY D43  Przykładowy projekt domu OTWARTY D42 
SZYKOWNY D43
Powierzchnia użytkowa - 115.92 m2
Garaż - 19.29 m2
OTWARTY D42
Powierzchnia użytkowa - 116.09 m2
Garaż - 38.54 m2