Co nowego na Pracowni Projektowej?

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Na poniższych wizualizacjach 3D możesz zobaczyć jak prezentuje się część dzienna jednego z naszych przykładowych projektów domów o nazwie DYNAMICZNY D22. Pokazane są na nich: salon, jadalnia oraz kuchnia z różnych ujęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Miło nam przedstawić wizualizacje 3D naszych trzech projektów cieszących się dużą popularnością: DYNAMICZNY D22, KUBICZNY D30 i INTRYGUJĄCY D32. Prezentujemy w nich część dzienną domu wraz z przykładowym wyposażeniem.

Prezentujemy nasz najnowszy projekt domu z czterospadowym dachem, dwustanowiskowym garażem, licznymi przeszkleniami i dużą powierzchnią tarasów.

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31Po krótkiej przerwie wracamy z nowym, przykładowym projektem domu jednorodzinnego, który opracowaliśmy z myślą o Klientach chcących wybudować dom na wąskiej, miejskiej działce. Zapraszamy do obejrzenia projektu WSPÓŁCZESNY D31.

Jeśli szukasz inspiracji koniecznie zajrzyj do naszej galerii, w której umieszczamy coraz to nowsze i ciekawsze projekty. Każdy z tych projektów może zostać dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb w najdrobniejszych szczegółach, z zachowaniem ogólnej koncepcji.

Efektem naszych ostatnich prac jest przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - dom funkcjonalny i przestronny wewnątrz a niebanalny z zewnątrz. Wejdź do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych i poznaj go bliżej a jeśli masz pytania - nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - Elewacja frontowa domu