Co nowego na Pracowni Projektowej?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31Po krótkiej przerwie wracamy z nowym, przykładowym projektem domu jednorodzinnego, który opracowaliśmy z myślą o Klientach chcących wybudować dom na wąskiej, miejskiej działce. Zapraszamy do obejrzenia projektu WSPÓŁCZESNY D31.

Jeśli szukasz inspiracji koniecznie zajrzyj do naszej galerii, w której umieszczamy coraz to nowsze i ciekawsze projekty. Każdy z tych projektów może zostać dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb w najdrobniejszych szczegółach, z zachowaniem ogólnej koncepcji.

Efektem naszych ostatnich prac jest przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - dom funkcjonalny i przestronny wewnątrz a niebanalny z zewnątrz. Wejdź do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych i poznaj go bliżej a jeśli masz pytania - nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - Elewacja frontowa domu