Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31Po krótkiej przerwie wracamy z nowym, przykładowym projektem domu jednorodzinnego, który opracowaliśmy z myślą o Klientach chcących wybudować dom na wąskiej, miejskiej działce. Zapraszamy do obejrzenia projektu WSPÓŁCZESNY D31.

Jeśli szukasz inspiracji koniecznie zajrzyj do naszej galerii, w której umieszczamy coraz to nowsze i ciekawsze projekty. Każdy z tych projektów może zostać dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb w najdrobniejszych szczegółach, z zachowaniem ogólnej koncepcji.

Efektem naszych ostatnich prac jest przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - dom funkcjonalny i przestronny wewnątrz a niebanalny z zewnątrz. Wejdź do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych i poznaj go bliżej a jeśli masz pytania - nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - Elewacja frontowa domu