Co nowego na Pracowni Projektowej?

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym Klientom wiosennych, pełnych słońca chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Niech Wasze domy, przystrojone soczystą zielenią rzeżuchy i żółcią tulipanów, staną się oazą spokoju i rodzinnego szczęścia.

Wesołego Alleluja!

W grudniu tamtego roku podjęliśmy się projektu nadbudowy budynku gospodarczego wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na mieszkalny. Klientom zaproponowaliśmy nowy układ funkcjonalny pomieszczeń, który wymaga podniesienia ścian i zaprojektowania nowego dachu. Zobaczcie jak wygląda dokumentacja właściwa projektu.

Prezentujemy Wam kolejny projekt nowoczesnego domu, ale tym razem o nieco bardziej klasycznym wyglądzie. Zapoznajcie się ze szczegółami projektu o nazwie KLASYCZNY D33.

Od czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że nie próżnujemy - oprócz tego, że pracujemy non-stop nad projektami indywidualnymi, specjalnie dla Was tworzymy kolejne, przykładowe projekty, abyście mogli czerpać z nich inspirację. Staramy się, aby każdy z nowo powstałych projektów spełniał najwyższe standardy zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności a dodatkowo odznaczał się oryginalnością i elegancją, która wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31

Nowy przykładowy projekt domu jednorodzinnego - WSPÓŁCZESNY D31Po krótkiej przerwie wracamy z nowym, przykładowym projektem domu jednorodzinnego, który opracowaliśmy z myślą o Klientach chcących wybudować dom na wąskiej, miejskiej działce. Zapraszamy do obejrzenia projektu WSPÓŁCZESNY D31.

Jeśli szukasz inspiracji koniecznie zajrzyj do naszej galerii, w której umieszczamy coraz to nowsze i ciekawsze projekty. Każdy z tych projektów może zostać dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb w najdrobniejszych szczegółach, z zachowaniem ogólnej koncepcji.

Efektem naszych ostatnich prac jest przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - dom funkcjonalny i przestronny wewnątrz a niebanalny z zewnątrz. Wejdź do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych i poznaj go bliżej a jeśli masz pytania - nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić.

Przykładowy projekt domu WSPÓŁCZESNY D31 - Elewacja frontowa domu