Oferujemy więcej usług związanych z indywidualnym projektem domu

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę domu na podstawie projektu indywidualnego, chętnie zaproponujemy Ci inne rodzaje pomocy, o których dowiesz się więcej z tego artykułu.

Kosztorys inwestorski

Pozwoli Ci doprecyzować koszty inwestycji i ułatwi dysponowanie finansami. W przypadku, gdy starasz się o kredyt w banku na budowę domu, kosztorys będzie niezbędny do rozpatrzenia Twojego wniosku.

Organizacja formalności budowlanych

Wyręczymy Cię z kompletowania dokumentacji oraz załatwiania kwestii formalno-prawnych w urzędach, podczas wszystkich procedur, w których Twoja obecność nie będzie obowiązkowa.

Wizualizacja przestrzenna projektu

Da Ci pełne wyobrażenie o kształcie bryły Twojego domu, jak i wyglądzie dachu oraz elewacji, wraz ze wszystkimi jej elementami. Dzięki wizualizacji zobaczysz również, jak budynek będzie się wpisywał w otoczenie działki.

Nadzór autorski

To sprawdzanie przez nas zgodności realizacji z projektem, na etapie wykonywania robót budowlanych. Mamy wtedy możliwość modyfikowania projektu, jeśli taką potrzebę zgłosi kierownik Twojej budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego.

Projekt wnętrz

Przed etapem wykańczania wnętrz, opracujemy dla Ciebie szczegółowy projekt aranżacji wizualnej i funkcjonalnej dla wszystkich pomieszczeń Twojego domu.