Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych stworzonych przez naszą Pracownię Projektową. Mogą one posłużyć jako inspiracja, na bazie której zaprojektujemy Twój wymarzony dom.

Przykładowy projekt domu MODULARNY D28 Przykładowy projekt domu PRZEJRZYSTY D27 Przykładowy projekt domu DYNAMICZNY D22 Przykładowy projekt domu KOMFORTOWY D15

MODULARNY D28
Powierzchnia użytkowa - 145.13 m2
Garaż - 38.54 m2

PRZEJRZYSTY D27
Powierzchnia użytkowa - 128.70 m2
Garaż - 34.50 m2

DYNAMICZNY D22
Powierzchnia użytkowa - 136.40 m2
Garaż - 34.90 m2

KOMFORTOWY D15
Powierzchnia użytkowa - 147.40 m2
Garaż - 38.10 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Z czego składa się projekt architektoniczno-budowlany?

Co nowego na Pracowni Projektowej?

Projekt architektoniczno-budowlany składa się z kilku części, natomiast każda z nich składa się z opisu technicznego i rysunków. W niniejszym artykule pokazujemy na zdjęciach składowe projektu.

Elegancki, Przytulny, Elastyczny, Przejrzysty i ModularnyZgodnie z obietnicą, zamieszczamy w "galerii inspiracji" nasze najnowsze projekty domów - przykłady nowoczesnej i funkcjonalnej architektury jednorodzinnej.

Nasza praca to nie tylko projektowanie domów na indywidualne zamówienie, to również praca "na zapleczu" - tworzenie nowych projektów, z których możecie czerpać inspirację poszukując tego "jedynego".

Dodaliśmy kolejne przykładowe projekty domów jakie chcielibyśmy Ci pokazać w ramach inspiracji. Dostępne sa projekty zawierające domy z płaskim i spadzistym dachem. Z miłą chęcią będziemy asystować Tobie w jego projektowaniu. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

 

Kolejny etap projektowania domu dla 6-osobowej rodziny na wąskiej działce W lipcu nasz Klient zaakceptował wspólnie opracowany projekt układu funkcjonalnego, który przedstawiliśmy w artykule: Projektujemy nowy dom na działce o szerokości 14 metrów, po czym mogliśmy przystąpić do kolejnego etapu projektowania, jakim jest opracowanie bryły budynku.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu "Co szczególnie cenimy sobie w naszej pracy?"Miło nam poinformować, że na naszej stronie internetowej pojawił się pierwszy wywiad z nami w roli głównej.

Prace nad projektem innej pracowni architektonicznej wyglądają podobnie jak w przypadku prac nad projektem indywidualnym. Jest to projektowanie domu według Twoich osobistych oczekiwań z tą różnicą, że dotychczasowy projekt może stanowić bazę do stworzenia przez nas nowego projektu. Jeśli koncepcja domu została ukończona przez inną pracownię naszym zadaniem będzie jedynie opracowanie na jej podstawie dokumentacji właściwej. Poniżej przeczytasz jak dokładniej wygląda obsługa projektów innych pracowni architektonicznych.