slider glowna

Dwu-kondygnacyjny, elegancki i bardzo nowoczesny dom to nasza kolejna propozycja projektu domu, który możemy dla Ciebie zaprojektować. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam jego wykonanie, dostosujemy jego poszczególne elementy do Twoich osobistych preferencji.

 

Powierzchnia użytkowa: 196.76 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 6

Garaż: 2 stanowiska

Podpiwniczenie: nie

Kominek: tak

Bardzo nowoczesny i intrygujący projekt domu dedykowany do budowy na wąskiej działce. Jego zaletą jest możliwość modyfikacji układu funkcjonalnego pomieszczeń i dopasowania go do indywidualnych potrzeb przyszłych użytkowników. WĄSKI D9 to projekt domu innego niż wszystkie pozostałe.

 

Powierzchnia użytkowa: 125.18 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 5

Garaż: 1 stanowisko

Podpiwniczenie: nie

Kominek: tak

Przykładowy projekt domu ORYGINALNY D7

Nasza kolejna przykładowa propozycja domu to ORYGINALNY D7 - niezwykle przestronny, modernistyczny i elegancki. Jego wymiary, plan pomieszczeń i detale możemy zmienić i dopasować do Twoich potrzeb. Ale może zaproponowane przez nas rozwiązania przypadną Ci do gustu i zapragniesz mieć właśnie taki dom?

 

Powierzchnia użytkowa: 187.41 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 6

Garaż: 2 stanowiska

Podpiwniczenie: nie

Kominek: tak

Projekt o nazwie WYGODNY D6 to przykładowa propozycja nowoczesnego, parterowego, jednorodzinnego domu z płaskim dachem. Jeśli zauroczył Cię jego styl, z przyjemnością zajmiemy się dopasowaniem jego wnętrza do Twoich indywidualnych oczekiwań. A tymczasem przedstawiamy naszą propozycję poszczególnych rozwiązań funkcjonalnych domu.

 

Powierzchnia użytkowa: 103.93 m2.

Kondygnacje: parter

Ilość pokoi z salonem: 4

Garaż: 1 stanowisko

Podpiwniczenie: nie

Kominek: tak

Powierzchnia zabudowy tego domu wynosi nieco ponad 100 m2, z tego względu nadaje się do ciasnej miejskiej zabudowy. PRAKTYCZNY D5 zachwyca swoją prostotą a zarazem elegancją i uniwersalnością. Zapoznaj się ze szczegółami tego przykładowego projektu domu. Być może stanie się prototypem Twojego wymarzonego miejsca zamieszkania.

 

Powierzchnia użytkowa: 146.78 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 6

Garaż: 1 stanowisko

Podpiwniczenie: nie

Kominek: tak

Przykładowy projekt domu KREATYWNY D4

Co sądzisz o naszym kolejnym przykładowym projekcie domu? Nam bardzo przypadł do gustu ze względu na ciekawą bryłę budynku a co za tym idzie - oryginalne rozwiązanie układu funkcjonalnego wnętrza domu. Jeśli podoba Ci się jego styl lub poszczególne rozwiązania z chęcią zajmiemy się zaprojektowaniem go dla Ciebie lub dopasowaniem do wizji Twojego idealnego domu.

 

Powierzchnia użytkowa: 253.70 m2.

Kondygnacje: parter + piętro + poddasze

Ilość pokoi z salonem: 6

Garaż: 2 stanowiska

Podpiwniczenie: Nad fragmentem budynku - w spiżarni

Kominek: tak

Przykładowy projekt domu RODZINNY D2

Ten uroczy budynek z charakterystycznymi kolumnami możemy z łatwością dopasować do Twoich osobistych preferencji. Zbudowany na planie kwadratu daje "szerokie pole do popisu", jeśli chodzi o układ funkcjonalny wnętrza domu.

 

Powierzchnia użytkowa: 242.73 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 7

Garaż: 2 stanowiska

Podpiwniczenie: brak

Kominek: tak

Przykładowy projekt domu AMBITNY D1

Projekt AMBITNY D1 jest przykładowym projektem domu. Oznacza to, że wszelkie rozwiązania jakie Tobie oferujemy w tym projekcie mogą podlegać adaptacji i zmianom. Ten projekt możesz całkowicie dostosować i zmienić według swoich potrzeb. Między innymi zmianom może podlegać: kubatura budynku, powierzchnia zabudowy, wysokość domu, długość domu, szerokość budynku, liczba kondygnacji domu oraz detale.

 

Powierzchnia użytkowa: 197.18 m2.

Kondygnacje: parter + piętro

Ilość pokoi z salonem: 5

Garaż: 2 stanowiska

Podpiwniczenie: brak

Kominek: tak

Koszt budowy (stan surowy zamknięty): 329 384.00zł

Kontakt z Eweliną
mgr inż. arch. Ewelina Grochowska-Kuzak
mgr inż. arch. Ewelina Grochowska-Kuzak
ewelina@pracowniaprojektowa.info
+48 664 468 419
godziny pracy 8:00 - 16:00
Strona jest w rozbudowie:)

Zależało nam na jak najszybszym odświeżeniu oferty. Wciąż wielu stron, które zaplanowaliśmy jeszcze nie ma, ale już niebawem kolejne informacje będą dla Ciebie dostępne.

Wraz z pojawianiem się kolejnych informacji na naszym serwisie, będziemy Cię informować na łamach naszego serwisu o tym co nowego pojawiło się i co warto przeczytać. Dodatkowo uruchomimy dział wyjaśniający trudne pojęcia, które mogą przyprawić o ból głowy praktycznie każdego. Podstawą naszych działań jest ułatwienie zrozumienia Tobie czym się zajmujemy.

Witamy w odświeżonej Pracowni Projektowej

Witamy na stronie internetowej Pracowni Projektowej - Eweliny Grochowskiej-Kuzak. Jesteśmy małą rodzinną firmą specjalizującą się w projektowaniu domów na indywidualne zlecenie. Celem witryny jest przedstawienie oferty naszej Pracowni, zasad współpracy jak również szeroko pojęte poradnictwo.

Jeśli szukasz inspiracji zapraszamy Cię do galerii przykładowych projektów domów, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie, abyś mógł poznać nasz styl projektowania lub po prostu znaleźć dom, w którym będziesz chciał w niedalekiej przyszłości zamieszkać. Każdy projekt jesteśmy w stanie dopasować do Twoich indywidualnych oczekiwań i wizji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka do nowego domu to przełomowy i bardzo ważny moment w życiu Twoim i Twojej rodziny. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby sam proces projektowania był łatwy i przyjemny a jego efekt końcowy czyli projekt Twojego wymarzonego domu w pełni Cię zadowolił.

Kliknij w zakładkę O nas, aby zobaczyć kim jesteśmy i dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej Pracowni Projektowej i osób ją tworzących. Jeśli natomiast zdecydujesz się na współpracę z nami zapraszamy do kontaktu w dogodnej dla Ciebie formie.

Projektowanie domów to nie tylko nasza praca, to również pasja, dzięki której do każdego nowego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i otwartością. Mamy nadzieję, że wiedza, doświadczenie i serce, które wkładamy w każdy projekt zaowocują zadowoleniem i szczęściem całej Twojej rodziny.

Ewelina Grochowska-Kuzak
Pracownia projektowa

Istniejemy na rynku od 4 lat, czyli rys historycznyIstniejemy na rynku od 4 lat, czyli rys historyczny

Witamy Cię serdecznie. Zanim zapoznasz się z naszą usługą indywidualnego projektowania domów, najpierw zachęcamy Cię do przeczytania o tym, kim jesteśmy i czym się dotychczas zajmowaliśmy?

Projektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienieProjektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienie

Przeczytaj czym, naszym zdaniem, charakteryzuje się taki dom i jak go zaprojektować, żeby spełniał Twoje oczekiwania?

Tak obsługujemy krok po krokuTak obsługujemy krok po kroku

Ogólnie rzecz ujmując: nawiązujesz z nami pierwszy kontakt i wkrótce potem zaczynamy działać. Opracowujemy koncepcję Twojego przyszłego domu, wybieramy najlepsze rozwiązania projektowe, naszymi poradami pomagamy Ci przezwyciężać niezdecydowanie lub rozwiewać wątpliwości dotyczące każdej części projektu. Następnie opracowujemy projekt docelowy i finalizujemy prace. Oferujemy ponadto inne usługi związane z indywidualnym projektem domu.

Przykładowe projekty domów
Przykładowy projekt domu AMBITNY D1 Przykładowy projekt domu RODZINNY D2

AMBITNY D1
Powierzchnia użytkowa - 197.18 m2
Garaż - 39.96 m2

RODZINNY D2
Powierzchnia użytkowa - 242.73 m2
Garaż - 39.96 m2

   
Przykładowy projekt domu KREATYWNY D4 Przykładowy projekt domu PRAKTYCZNY D5

KREATYWNY D4
Powierzchnia użytkowa - 253.7 m2
Garaż - 39.8 m2

PRAKTYCZNY D5
Powierzchnia użytkowa - 146.78 m2
Garaż - 18.54 m2

Zobacz kolejne projektóy domów stworzonych
przez naszą pracownię projektową.