Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych domów jedno i wielorodzinnych stworzonych przez naszą pracownię projektową. Mogą one posłużyć za dalszą inspirację na bazie której powstanie Twój wymarzony dom.

Przykładowy projekt domu AMBITNY D1 Przykładowy projekt domu RODZINNY D2 Przykładowy projekt domu KREATYWNY D4 Przykładowy projekt domu PRAKTYCZNY D5

AMBITNY D1
Powierzchnia użytkowa - 197.18 m2
Garaż - 39.96 m2

RODZINNY D2
Powierzchnia użytkowa - 242.73 m2
Garaż - 39.96 m2

KREATYWNY D4
Powierzchnia użytkowa - 253.7 m2
Garaż - 39.8 m2

PRAKTYCZNY D5
Powierzchnia użytkowa - 146.78 m2
Garaż - 18.54 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Aktualności

Prace nad projektem innej pracowni architektonicznej wyglądają podobnie jak w przypadku prac nad projektem indywidualnym. Jest to projektowanie domu według Twoich osobistych oczekiwań z tą różnicą, że dotychczasowy projekt może stanowić bazę do stworzenia przez nas nowego projektu. Jeśli koncepcja domu została ukończona przez inną pracownię naszym zadaniem będzie jedynie opracowanie na jej podstawie dokumentacji właściwej. Poniżej przeczytasz jak dokładniej wygląda obsługa projektów innych pracowni architektonicznych.

Dodaliśmy kolejne przykładowe projekty domów jakie chcielibyśmy Ci pokazać w ramach inspiracji. Dostępne sa projekty zawierające domy z płaskim i spadzistym dachem. Z miłą chęcią będziemy asystować Tobie w jego projektowaniu. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu.

 

4 lipca - wywiad i sesja zdjęciowa Pracowni ProjektowejAbyście mogli nas lepiej poznać, nie tylko ze zdjęć i artykułów na serwisie, we wtorek 4 lipca spotkaliśmy się w celu nagrania dla Was kilku filmików. Choć pogoda nie sprzyjała, znaleźliśmy przytulny kącik, w którym opowiadaliśmy o nas, naszych inspiracjach, stylu, w jakim projektujemy domy i o tym, co najbardziej nas "kręci" w naszej pracy.

Marek Kuzak

W Pracowni Projektowej pełnię funkcję doradczą. Przeczytaj w jakich kwestiach jestem w stanie Ci pomóc.

Jednym z naszych aktualnych zadań jest zaprojektowanie domu na bardzo wąskiej działce. Ma on być dedykowany 6-osobowej rodzinie. Zobaczcie jak wygląda koncepcja domu na chwilę obecną.

Główną usługą Pracowni Projektowej jest opracowywanie projektów indywidualnych. Bez względu na to czy jesteś osobą prywatną czy reprezentujesz firmę projekt budynku stworzymy na podstawie Twoich osobistych preferencji co do jego wyglądu i funkcjonalności, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie a także zgodnie z uwarunkowaniami formalnymi (miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, warunkami zabudowy i in.). Każdy projekt, który tworzymy na indywidualne zamówienie jest inny, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Indywidualny jest dla nas także sam Klient, którego potrzeby i marzenia są podstawą a zarazem inspiracją naszej pracy.

Z czasem wypracowaliśmy sobie schemat postępowania, dzięki któremu zasady naszej współpracy są przejrzyste. I chociaż każdy projekt jest inny warto zapoznać się z poszczególnymi etapami jego tworzenia, terminami, sprawami formalnymi czy innymi ważnymi informacjami dotyczącymi powstawania projektu Twojego wymarzonego domu.

Jeśli chcesz wybudować dom i zastanawiasz się nad skutkami zastosowania różnych materiałów w jego konstrukcji, w tym artykule powiemy Ci, jaki mają wpływ na wygląd oraz parametry przyszłego budynku.

Istniejemy na rynku od 4 lat, czyli rys historycznyIstniejemy na rynku od 4 lat, czyli rys historyczny

Witamy Cię serdecznie. Zanim zapoznasz się z naszą usługą indywidualnego projektowania domów, najpierw zachęcamy Cię do przeczytania o tym, kim jesteśmy i czym się dotychczas zajmowaliśmy?

Projektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienieProjektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienie

Przeczytaj czym, naszym zdaniem, charakteryzuje się taki dom i jak go zaprojektować, żeby spełniał Twoje oczekiwania?

Tak obsługujemy krok po krokuTak obsługujemy krok po kroku

Ogólnie rzecz ujmując: nawiązujesz z nami pierwszy kontakt i wkrótce potem zaczynamy działać. Opracowujemy koncepcję Twojego przyszłego domu, wybieramy najlepsze rozwiązania projektowe, naszymi poradami pomagamy Ci przezwyciężać niezdecydowanie lub rozwiewać wątpliwości dotyczące każdej części projektu. Następnie opracowujemy projekt docelowy i finalizujemy prace. Oferujemy ponadto inne usługi związane z indywidualnym projektem domu.

Kontakt z Eweliną
mgr inż. arch. Ewelina Grochowska-Kuzak
mgr inż. arch. Ewelina Grochowska-Kuzak
ewelina@pracowniaprojektowa.info
+48 664 468 419
godziny pracy 8:00 - 16:00