Co nowego na Pracowni Projektowej?

Przedstawiamy Ci następny projekt wychodzący z naszej pracowni. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie wizualizacje naszego typowego domu Dynamiczny D22, ze zmianami na zlecenie naszego Inwestora.

Kolejny projekt wychodzący z pod naszej ręki jest w trakcie budowy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z budowy domu Dynamiczny D22

Zapraszamy Cię do przeczytania poniższego artykułu dotyczącego podsumowania naszej pracy w 2018 roku. Przeczytaj jak działała Pracownia projektowa w tym roku

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak tanio i pomysłowo zaprojektować swój taras na dachu płaskim? Jeżeli tak, przeczytaj poniższy artykuł. Przygotowaliśmy go z myślą podsunięcia Ci kilku ciekawych pomysłów na aranżację tego miejsca

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam nasi drodzy czytelnicy samych pogodnych i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych osób, przy suto zastawionym stole. Niech radość i szczęście zagości w waszych pięknych domach, a w ogrodach niech nie zbraknie śniegu, sanek i bałwanków.
Wesołych Świąt!
Życzy Wam cały zespół Pracowni Projektowej

 

Nasz kolejny projekt do wykonania - nadbudowa budynku gospodarczego

Nasz kolejny projekt do wykonania - nadbudowa budynku gospodarczegoW chwili obecnej pracujemy nad projektem nadbudowy budynku gospodarczego ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na mieszkalny. Obejrzyjcie zdjęcia budynku i naszą propozycję układu funkcjonalnego przyszłego mieszkania.

Para młodych ludzi pragnie zamieszkać na poddaszu obecnego budynku gospodarczego. W tym celu musimy nie tylko zaprojektować układ pomieszczeń, który spełni ich oczekiwania ale również podnieść ściany i zaprojektować dach.

Poniższe zdjęcia przedstawiają poglądowe zdjęcia budynku gospodarczego.

Po wspólnych ustaleniach zaproponowaliśmy Klientom pierwszą wersję projektu. Założyliśmy w niej podział całego poddasza na dwie strefy: nocną i dzienną.

W strefie nocnej znajdują się dwa dosyć sporych rozmiarów pokoje, osobna garderoba i duża rodzinna łazienka. W jednym z pokojów umieściliśmy dużą szafę wnękową i podwójne łóżko.

Strefa dzienna to kuchnia otwarta na salon, oddzielona od niego blatem z krzesłami, część jadalniana i bardzo przestronny salon z kominkiem. W centralnej części tej strefy znajdują się schody, po których mieszkańcy będą wchodzić do mieszkania.

Projekt został zaakceptowany z niewielkimi uwagami: zmniejszyliśmy minimalnie powierzchnie obu sypialni, zwiększyliśmy powierzchnię łazienki i dodaliśmy jeszcze jeden dodatkowy pokój w strefie nocnej, natomiast kuchnię i łazienkę zamieniliśmy miejscami. Tym samym zmniejszyła się nieco powierzchnia jadalni.

Finalnie projekt przedstawia się następująco:

Na podstawie zaakceptowanego przez Klientów układu funkcjonalnego wnętrza mieszkania zaprojektujemy dach. Zapraszamy do śledzenia postępów naszej pracy.