Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Na poniższych wizualizacjach 3D możesz zobaczyć jak prezentuje się część dzienna jednego z naszych przykładowych projektów domów o nazwie DYNAMICZNY D22. Pokazane są na nich: salon, jadalnia oraz kuchnia z różnych ujęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Nasz kolejny projekt do wykonania - nadbudowa budynku gospodarczego

Nasz kolejny projekt do wykonania - nadbudowa budynku gospodarczegoW chwili obecnej pracujemy nad projektem nadbudowy budynku gospodarczego ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na mieszkalny. Obejrzyjcie zdjęcia budynku i naszą propozycję układu funkcjonalnego przyszłego mieszkania.

Para młodych ludzi pragnie zamieszkać na poddaszu obecnego budynku gospodarczego. W tym celu musimy nie tylko zaprojektować układ pomieszczeń, który spełni ich oczekiwania ale również podnieść ściany i zaprojektować dach.

Poniższe zdjęcia przedstawiają poglądowe zdjęcia budynku gospodarczego.

Po wspólnych ustaleniach zaproponowaliśmy Klientom pierwszą wersję projektu. Założyliśmy w niej podział całego poddasza na dwie strefy: nocną i dzienną.

W strefie nocnej znajdują się dwa dosyć sporych rozmiarów pokoje, osobna garderoba i duża rodzinna łazienka. W jednym z pokojów umieściliśmy dużą szafę wnękową i podwójne łóżko.

Strefa dzienna to kuchnia otwarta na salon, oddzielona od niego blatem z krzesłami, część jadalniana i bardzo przestronny salon z kominkiem. W centralnej części tej strefy znajdują się schody, po których mieszkańcy będą wchodzić do mieszkania.

Projekt został zaakceptowany z niewielkimi uwagami: zmniejszyliśmy minimalnie powierzchnie obu sypialni, zwiększyliśmy powierzchnię łazienki i dodaliśmy jeszcze jeden dodatkowy pokój w strefie nocnej, natomiast kuchnię i łazienkę zamieniliśmy miejscami. Tym samym zmniejszyła się nieco powierzchnia jadalni.

Finalnie projekt przedstawia się następująco:

Na podstawie zaakceptowanego przez Klientów układu funkcjonalnego wnętrza mieszkania zaprojektujemy dach. Zapraszamy do śledzenia postępów naszej pracy.