Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Modernistyczny D12 został wybrany do działu „Projekty domów z wjazdem od południa”, na miejscu pierwszym. Cieszy nas fakt, że nasze projekty znajdują uznanie nie tylko wśród naszych Klientów, ale również wśród innych architektów.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zaprojektowaniem i wybudowaniem własnych czterech ścian do śledzenia właśnie czasopism branżowych, które porównują projekty, zwracając uwagę na istotne kwestie. Jedną z nich jest właśnie usytuowanie budynku względem stron świata. Sugerujemy zwrócić na to zagadnienie szczególną uwagę, gdyż nierozważnie podjęta decyzja może skutkować dyskomfortem, którego nie da się cofnąć – nie przestawimy domu, ciężko też będzie namówić słońce do zmiany miejsca jego wschodu i zachodu. Pamiętaj również o tym, że zjawiska te migrują w zależności od pór roku. Przemyśl dokładnie, w których pomieszczeniach chcesz cieszyć się jasnymi, żywymi promieniami wschodzącego słońca, a w których tymi zachodzącymi - ciepłymi i przytłumionymi.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Od ustawienia domu na działce zależą również i inne aspekty projektu, jak główne wejście do domu, czy wjazd do garażu a co za tym idzie – rozplanowanie pozostałych pomieszczeń. Czerpiąc z naszej zawodowej praktyki oraz prywatnego doświadczenia jesteśmy w stanie określić najlepsze usytuowanie Twojego domu na działce, oczywiście z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych.

Zapraszamy zatem do kontaktu z nami a także do zajrzenia do czasopisma „Ładny dom”. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz projekt w branżowym czasopiśmie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat domu Modernistyczny D12  zajrzyj do naszej galerii inspiracji. Znajdziesz tam również inne domy – każdy z nich dopasujemy do Twoich wymagań.