Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Modernistyczny D12 został wybrany do działu „Projekty domów z wjazdem od południa”, na miejscu pierwszym. Cieszy nas fakt, że nasze projekty znajdują uznanie nie tylko wśród naszych Klientów, ale również wśród innych architektów.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zaprojektowaniem i wybudowaniem własnych czterech ścian do śledzenia właśnie czasopism branżowych, które porównują projekty, zwracając uwagę na istotne kwestie. Jedną z nich jest właśnie usytuowanie budynku względem stron świata. Sugerujemy zwrócić na to zagadnienie szczególną uwagę, gdyż nierozważnie podjęta decyzja może skutkować dyskomfortem, którego nie da się cofnąć – nie przestawimy domu, ciężko też będzie namówić słońce do zmiany miejsca jego wschodu i zachodu. Pamiętaj również o tym, że zjawiska te migrują w zależności od pór roku. Przemyśl dokładnie, w których pomieszczeniach chcesz cieszyć się jasnymi, żywymi promieniami wschodzącego słońca, a w których tymi zachodzącymi - ciepłymi i przytłumionymi.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Od ustawienia domu na działce zależą również i inne aspekty projektu, jak główne wejście do domu, czy wjazd do garażu a co za tym idzie – rozplanowanie pozostałych pomieszczeń. Czerpiąc z naszej zawodowej praktyki oraz prywatnego doświadczenia jesteśmy w stanie określić najlepsze usytuowanie Twojego domu na działce, oczywiście z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych.

Zapraszamy zatem do kontaktu z nami a także do zajrzenia do czasopisma „Ładny dom”. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz projekt w branżowym czasopiśmie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat domu Modernistyczny D12  zajrzyj do naszej galerii inspiracji. Znajdziesz tam również inne domy – każdy z nich dopasujemy do Twoich wymagań.