Co nowego na Pracowni Projektowej?

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Modernistyczny D12 został wybrany do działu „Projekty domów z wjazdem od południa”, na miejscu pierwszym. Cieszy nas fakt, że nasze projekty znajdują uznanie nie tylko wśród naszych Klientów, ale również wśród innych architektów.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zaprojektowaniem i wybudowaniem własnych czterech ścian do śledzenia właśnie czasopism branżowych, które porównują projekty, zwracając uwagę na istotne kwestie. Jedną z nich jest właśnie usytuowanie budynku względem stron świata. Sugerujemy zwrócić na to zagadnienie szczególną uwagę, gdyż nierozważnie podjęta decyzja może skutkować dyskomfortem, którego nie da się cofnąć – nie przestawimy domu, ciężko też będzie namówić słońce do zmiany miejsca jego wschodu i zachodu. Pamiętaj również o tym, że zjawiska te migrują w zależności od pór roku. Przemyśl dokładnie, w których pomieszczeniach chcesz cieszyć się jasnymi, żywymi promieniami wschodzącego słońca, a w których tymi zachodzącymi - ciepłymi i przytłumionymi.

Projekt naszego domu w czasopiśmie „Ładny dom”

Od ustawienia domu na działce zależą również i inne aspekty projektu, jak główne wejście do domu, czy wjazd do garażu a co za tym idzie – rozplanowanie pozostałych pomieszczeń. Czerpiąc z naszej zawodowej praktyki oraz prywatnego doświadczenia jesteśmy w stanie określić najlepsze usytuowanie Twojego domu na działce, oczywiście z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych.

Zapraszamy zatem do kontaktu z nami a także do zajrzenia do czasopisma „Ładny dom”. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz projekt w branżowym czasopiśmie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat domu Modernistyczny D12  zajrzyj do naszej galerii inspiracji. Znajdziesz tam również inne domy – każdy z nich dopasujemy do Twoich wymagań.