Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoli

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoliOd czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Jednorodzinny dom w Warszawie wymagał "odświeżenia" elewacji (zmiany kolorystyki i zabudowy istniejących balkonów), właściciele poprosili również o zaprojektowanie pergoli nad wjazdem do garażu i wejściu głównym do domu.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy naszą propozycję zmian.

Zaprojektowana przez nas pergola przed głównym wejściem do domu i wjazdem do garażu, pokazana z góry.

Projekt nowej elewacji, zabudowy balkonów i budowy pergoli (elewacja frontowa i tylna).

 

Propozycja kolorystki elewacji frontowej i tylnej.

Czasem niewiele potrzeba, aby dom zyskał przysłowiową "drugą młodość". Niekiedy wystarczy jedynie odnowienie elewacji a proste konstrukcje, takie jak powyższa pergola czy nowy taras na tyłach domu są w stanie w dużym stopniu poprawić jego wygodę czy funkcjonalność.

Jeśli jesteś już posiadaczem domu ale chciałbyś wprowadzić w nim pewne zmiany możemy Ci w tym pomóc w miarę naszych projektowych i czasowych możliwości. Zapraszamy do kontaktu.