Co nowego na Pracowni Projektowej?

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym Klientom wiosennych, pełnych słońca chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Niech Wasze domy, przystrojone soczystą zielenią rzeżuchy i żółcią tulipanów, staną się oazą spokoju i rodzinnego szczęścia.

Wesołego Alleluja!

W grudniu tamtego roku podjęliśmy się projektu nadbudowy budynku gospodarczego wraz ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na mieszkalny. Klientom zaproponowaliśmy nowy układ funkcjonalny pomieszczeń, który wymaga podniesienia ścian i zaprojektowania nowego dachu. Zobaczcie jak wygląda dokumentacja właściwa projektu.

Prezentujemy Wam kolejny projekt nowoczesnego domu, ale tym razem o nieco bardziej klasycznym wyglądzie. Zapoznajcie się ze szczegółami projektu o nazwie KLASYCZNY D33.

Od czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że nie próżnujemy - oprócz tego, że pracujemy non-stop nad projektami indywidualnymi, specjalnie dla Was tworzymy kolejne, przykładowe projekty, abyście mogli czerpać z nich inspirację. Staramy się, aby każdy z nowo powstałych projektów spełniał najwyższe standardy zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności a dodatkowo odznaczał się oryginalnością i elegancją, która wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoli

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoliOd czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Jednorodzinny dom w Warszawie wymagał "odświeżenia" elewacji (zmiany kolorystyki i zabudowy istniejących balkonów), właściciele poprosili również o zaprojektowanie pergoli nad wjazdem do garażu i wejściu głównym do domu.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy naszą propozycję zmian.

Zaprojektowana przez nas pergola przed głównym wejściem do domu i wjazdem do garażu, pokazana z góry.

Projekt nowej elewacji, zabudowy balkonów i budowy pergoli (elewacja frontowa i tylna).

 

Propozycja kolorystki elewacji frontowej i tylnej.

Czasem niewiele potrzeba, aby dom zyskał przysłowiową "drugą młodość". Niekiedy wystarczy jedynie odnowienie elewacji a proste konstrukcje, takie jak powyższa pergola czy nowy taras na tyłach domu są w stanie w dużym stopniu poprawić jego wygodę czy funkcjonalność.

Jeśli jesteś już posiadaczem domu ale chciałbyś wprowadzić w nim pewne zmiany możemy Ci w tym pomóc w miarę naszych projektowych i czasowych możliwości. Zapraszamy do kontaktu.