Co nowego na Pracowni Projektowej?

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Na poniższych wizualizacjach 3D możesz zobaczyć jak prezentuje się część dzienna jednego z naszych przykładowych projektów domów o nazwie DYNAMICZNY D22. Pokazane są na nich: salon, jadalnia oraz kuchnia z różnych ujęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Miło nam przedstawić wizualizacje 3D naszych trzech projektów cieszących się dużą popularnością: DYNAMICZNY D22, KUBICZNY D30 i INTRYGUJĄCY D32. Prezentujemy w nich część dzienną domu wraz z przykładowym wyposażeniem.

Prezentujemy nasz najnowszy projekt domu z czterospadowym dachem, dwustanowiskowym garażem, licznymi przeszkleniami i dużą powierzchnią tarasów.

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoli

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoliOd czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Jednorodzinny dom w Warszawie wymagał "odświeżenia" elewacji (zmiany kolorystyki i zabudowy istniejących balkonów), właściciele poprosili również o zaprojektowanie pergoli nad wjazdem do garażu i wejściu głównym do domu.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy naszą propozycję zmian.

Zaprojektowana przez nas pergola przed głównym wejściem do domu i wjazdem do garażu, pokazana z góry.

Projekt nowej elewacji, zabudowy balkonów i budowy pergoli (elewacja frontowa i tylna).

 

Propozycja kolorystki elewacji frontowej i tylnej.

Czasem niewiele potrzeba, aby dom zyskał przysłowiową "drugą młodość". Niekiedy wystarczy jedynie odnowienie elewacji a proste konstrukcje, takie jak powyższa pergola czy nowy taras na tyłach domu są w stanie w dużym stopniu poprawić jego wygodę czy funkcjonalność.

Jeśli jesteś już posiadaczem domu ale chciałbyś wprowadzić w nim pewne zmiany możemy Ci w tym pomóc w miarę naszych projektowych i czasowych możliwości. Zapraszamy do kontaktu.