Co nowego na Pracowni Projektowej?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoli

Projekt zabudowy balkonów, zmiany kolorystyki elewacji i budowy pergoliOd czasu do czasu wykonujemy niewielkie projekty polegające na nadbudowie istniejących budynków, zmianie wyglądu elewacji czy dobudowaniu takich elementów jak na przykład tarasy, balkony czy garaże. W niniejszym artykule prezentujemy Wam jeden z takich projektów.

Jednorodzinny dom w Warszawie wymagał "odświeżenia" elewacji (zmiany kolorystyki i zabudowy istniejących balkonów), właściciele poprosili również o zaprojektowanie pergoli nad wjazdem do garażu i wejściu głównym do domu.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy naszą propozycję zmian.

Zaprojektowana przez nas pergola przed głównym wejściem do domu i wjazdem do garażu, pokazana z góry.

Projekt nowej elewacji, zabudowy balkonów i budowy pergoli (elewacja frontowa i tylna).

 

Propozycja kolorystki elewacji frontowej i tylnej.

Czasem niewiele potrzeba, aby dom zyskał przysłowiową "drugą młodość". Niekiedy wystarczy jedynie odnowienie elewacji a proste konstrukcje, takie jak powyższa pergola czy nowy taras na tyłach domu są w stanie w dużym stopniu poprawić jego wygodę czy funkcjonalność.

Jeśli jesteś już posiadaczem domu ale chciałbyś wprowadzić w nim pewne zmiany możemy Ci w tym pomóc w miarę naszych projektowych i czasowych możliwości. Zapraszamy do kontaktu.