Co nowego na Pracowni Projektowej?

Przedstawiamy Ci następny projekt wychodzący z naszej pracowni. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie wizualizacje naszego typowego domu Dynamiczny D22, ze zmianami na zlecenie naszego Inwestora.

Kolejny projekt wychodzący z pod naszej ręki jest w trakcie budowy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z budowy domu Dynamiczny D22

Zapraszamy Cię do przeczytania poniższego artykułu dotyczącego podsumowania naszej pracy w 2018 roku. Przeczytaj jak działała Pracownia projektowa w tym roku

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak tanio i pomysłowo zaprojektować swój taras na dachu płaskim? Jeżeli tak, przeczytaj poniższy artykuł. Przygotowaliśmy go z myślą podsunięcia Ci kilku ciekawych pomysłów na aranżację tego miejsca

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam nasi drodzy czytelnicy samych pogodnych i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych osób, przy suto zastawionym stole. Niech radość i szczęście zagości w waszych pięknych domach, a w ogrodach niech nie zbraknie śniegu, sanek i bałwanków.
Wesołych Świąt!
Życzy Wam cały zespół Pracowni Projektowej

 

Projektujemy domy odzwierciedlające charakter właścicieli

Projektujemy domy odzwierciedlające charakter właścicieliCo to właściwie oznacza? Nie musisz dopasowywać się do warunków panujących w Twoim domu, to dom dopasuje się do Ciebie, projektując "szyjemy go na miarę" dla całej Twojej rodziny.

Jednym z najważniejszych etapów procesu projektowania jest omówienie potrzeb Klienta na bezpośrednim spotkaniu. To właśnie wtedy poznajemy osobowość, zainteresowania i marzenia przyszłych mieszkańców domu. Jest to moment, w którym należy powiedzieć nam o wszystkich swoich wymaganiach zarówno pod względem ilości jak i przeznaczenia pomieszczeń. Korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie podpowiedzieć pewne rozwiązania lub podsunąć ciekawy pomysł.

Według nas - projektantów ale i posiadaczy własnych "czterech kątów" - dom powinien być nie tylko bezpieczny, ciepły, estetyczny i funkcjonalny ale powinien również zachęcać do wszelkiego rodzaju form rozwoju, nauki czy spędzania czasu tak, jak lubimy. Oto kilka przykładów:

Zaprojektujemy mini salę kinową z miejscem na duży ekran, sprzęt nagłaśniający i wygodne kanapy

Fot. 1. Kino bez wychodzenia z domu

Uwielbiacie całą rodziną oglądać filmy? Zaprojektujemy mini salę kinową z miejscem na duży ekran, sprzęt nagłaśniający i wygodne kanapy. Będziecie mogli całkowicie odciąć się od codziennych spraw i przenieść w świat filmu popijając domową lemoniadę i przegryzając słone precelki. Dla zapewnienia kinowej rozrywki większemu gronu znajomych zaprojektujemy salę na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt osób.

Zaprojektujemy SPA w twoim domu

Fot.2. Domowe SPA - relaks nie tylko dla pani domu

Jesteś kobietą a domowe SPA to Twoje marzenie? Rozwiązaniem jest piwnica z sauną, jaccuzi i strefą wypoczynkową, gdzie w ciszy i spokoju (lub przy chillout'owej muzyce) odpocznie Twoje ciało i umysł. W tak urządzonym pomieszczeniu można poddać się zabiegom aromaterapii, koloroterapii a także urządzić niezapomniany babski wieczór z butelką szampana.

Zaprojektujemy Ci własną profesjonalną przestrzeń - odpowiednio wygłuszone studio nagrań

Fot. 3. Profesjonalne studio nagrań - dla muzyka

Masz nietypowa pracę? Jesteś artystą i ciągle coś tworzysz? Zaprojektujemy Ci własną profesjonalną przestrzeń - odpowiednio wygłuszone studio nagrań, gdzie będą mogły powstawać kolejne dźwięki, pracownię malarską czy prywatny gabinet wizażu.

Zaprojektujemy piękne akwarium w Twoim domu

Fot. 4. Obraz? Nie -to prawdziwe akwarium rozświetlające sypialnię

Jesteś zapalonym akwarystą? Co powiesz na akwarium w ścianie z mnóstwem pięknych, egzotycznych rybek?

Jedno z Twoich dzieci zajmuje się fotografią? Może spełnieniem jego marzeń byłaby jego własna ciemnia do wywoływania zdjęć?

Zaprojektujemy specjalne pomieszczenie na salę taneczną z miejscem na sprzęt grający, oświetlenie, bar

Fot. 5. Let's dance - z własnym nagłośnieniem, oświetleniem, parkietem i strefą barową

A może taniec to Wasz sposób na relaks i spotkania z przyjaciółmi? Zaprojektujemy specjalne pomieszczenie na salę taneczną z miejscem na sprzęt grający, oświetlenie, bar i miejsca, gdzie można odpocząć po szybszym kawałku.

Przykładów można mnożyć i mnożyć. Najważniejsze jednak jest poznanie Waszych pasji i marzeń, na podstawie których zaprojektujemy dom "na miarę" - dom, w którym każdy z domowników będzie mógł się realizować. Tym samym, dom wypełni się radością i szczęściem, czego życzymy wszystkim naszym Klientom.