Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Projektujemy domy odzwierciedlające charakter właścicieli

Projektujemy domy odzwierciedlające charakter właścicieliCo to właściwie oznacza? Nie musisz dopasowywać się do warunków panujących w Twoim domu, to dom dopasuje się do Ciebie, projektując "szyjemy go na miarę" dla całej Twojej rodziny.

Jednym z najważniejszych etapów procesu projektowania jest omówienie potrzeb Klienta na bezpośrednim spotkaniu. To właśnie wtedy poznajemy osobowość, zainteresowania i marzenia przyszłych mieszkańców domu. Jest to moment, w którym należy powiedzieć nam o wszystkich swoich wymaganiach zarówno pod względem ilości jak i przeznaczenia pomieszczeń. Korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie podpowiedzieć pewne rozwiązania lub podsunąć ciekawy pomysł.

Według nas - projektantów ale i posiadaczy własnych "czterech kątów" - dom powinien być nie tylko bezpieczny, ciepły, estetyczny i funkcjonalny ale powinien również zachęcać do wszelkiego rodzaju form rozwoju, nauki czy spędzania czasu tak, jak lubimy. Oto kilka przykładów:

Zaprojektujemy mini salę kinową z miejscem na duży ekran, sprzęt nagłaśniający i wygodne kanapy

Fot. 1. Kino bez wychodzenia z domu

Uwielbiacie całą rodziną oglądać filmy? Zaprojektujemy mini salę kinową z miejscem na duży ekran, sprzęt nagłaśniający i wygodne kanapy. Będziecie mogli całkowicie odciąć się od codziennych spraw i przenieść w świat filmu popijając domową lemoniadę i przegryzając słone precelki. Dla zapewnienia kinowej rozrywki większemu gronu znajomych zaprojektujemy salę na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt osób.

Zaprojektujemy SPA w twoim domu

Fot.2. Domowe SPA - relaks nie tylko dla pani domu

Jesteś kobietą a domowe SPA to Twoje marzenie? Rozwiązaniem jest piwnica z sauną, jaccuzi i strefą wypoczynkową, gdzie w ciszy i spokoju (lub przy chillout'owej muzyce) odpocznie Twoje ciało i umysł. W tak urządzonym pomieszczeniu można poddać się zabiegom aromaterapii, koloroterapii a także urządzić niezapomniany babski wieczór z butelką szampana.

Zaprojektujemy Ci własną profesjonalną przestrzeń - odpowiednio wygłuszone studio nagrań

Fot. 3. Profesjonalne studio nagrań - dla muzyka

Masz nietypowa pracę? Jesteś artystą i ciągle coś tworzysz? Zaprojektujemy Ci własną profesjonalną przestrzeń - odpowiednio wygłuszone studio nagrań, gdzie będą mogły powstawać kolejne dźwięki, pracownię malarską czy prywatny gabinet wizażu.

Zaprojektujemy piękne akwarium w Twoim domu

Fot. 4. Obraz? Nie -to prawdziwe akwarium rozświetlające sypialnię

Jesteś zapalonym akwarystą? Co powiesz na akwarium w ścianie z mnóstwem pięknych, egzotycznych rybek?

Jedno z Twoich dzieci zajmuje się fotografią? Może spełnieniem jego marzeń byłaby jego własna ciemnia do wywoływania zdjęć?

Zaprojektujemy specjalne pomieszczenie na salę taneczną z miejscem na sprzęt grający, oświetlenie, bar

Fot. 5. Let's dance - z własnym nagłośnieniem, oświetleniem, parkietem i strefą barową

A może taniec to Wasz sposób na relaks i spotkania z przyjaciółmi? Zaprojektujemy specjalne pomieszczenie na salę taneczną z miejscem na sprzęt grający, oświetlenie, bar i miejsca, gdzie można odpocząć po szybszym kawałku.

Przykładów można mnożyć i mnożyć. Najważniejsze jednak jest poznanie Waszych pasji i marzeń, na podstawie których zaprojektujemy dom "na miarę" - dom, w którym każdy z domowników będzie mógł się realizować. Tym samym, dom wypełni się radością i szczęściem, czego życzymy wszystkim naszym Klientom.