Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych stworzonych przez naszą Pracownię Projektową. Mogą one posłużyć jako inspiracja, na bazie której zaprojektujemy Twój wymarzony dom.

ZGRABNY D53.
ROZSĄDNY D52. Przykładowy projekt domu SPOKOJNY D51. Przykładowy projekt domu INTERESUJĄCY D50.

ZGRABNY D53
Powierzchnia użytkowa - 94,49 m2
Garaż - brak

ROZSĄDNY D52
Powierzchnia użytkowa - 85.91 m2
Garaż - brak

SPOKOJNY D51
Powierzchnia użytkowa - 109.73 m2
Garaż - 18.20 m2

INTERESUJĄCY D50
Powierzchnia użytkowa - 120.37 m2
Garaż - 33.93 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Wywiad z Bartoszem Kuzakiem

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wywiadu, podczas którego opowiadam o swojej funkcji w Pracowni, o współpracy z Jerzym a także wyjaśniam dlaczego wraz z Eweliną i Jerzym projektujemy domy głównie z płaskimi dachami. Opowiadam również o najistotniejszych różnicach pomiędzy domem parterowym a piętrowym. Film zawiera zdjęcia między innymi wnętrza domu, w którym mieszkamy a który został zaprojektowany przez nas samych. Kliknij, jeśli chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu naszej Pracowni Projektowej.

Z czego składa się projekt architektoniczno-budowlany?

Co nowego na Pracowni Projektowej?

Projekt domu HARMONIJNY D56 WARIANT II.Specjalnie dla Was opublikowaliśmy właśnie kolejną, nową wersję II domu HARMONIJNY D56. Zapraszamy do zakładki Przykładowe Projekty Domów.

Schody wewnętrze.Jeżeli do budujesz dom piętrowy to z pewnością przy jego wykończeniu staniesz przed wyborem wybrania materiałów na wykończenie schodów wewnętrznych. Dzisiaj podsuniemy Ci kilka ciekawych propozycji, które możesz wykorzystać w swoim domu

Czy jesteś na takim etapie budowy domu, w którym musisz podjąć decyzję dotyczącą kupna drzwi wewnętrznych? Jeżeli tak, mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu tego elementu wystroju domu

Wielu naszych Inwestorów zadaje nam pytanie „dlaczego te fundamenty muszą być tak wysokie i takie kosztowne?”. W postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i wyjaśnić dlaczego właściwe zaprojektowane fundamenty są tak ważne.

Projekt domu HARMONIJNY D56 WARIANT I.Zapraszamy Cię do obejrzenia naszego nowego projektu HARMONIJNY D56 WARIANT I. Projekt możesz już zobaczyć w zakładce Przykładowe Projekty domów.

Altanka.W ciepłych porach roku marzymy o takim miejscu, w którym mogliśmy wypocząć wracając z domu po pracy. Takim miejscem niepodważalnie jest taras, ale w jaki sposób zagospodarować go tak, aby był rzeczywiście miejscem odpoczynku. Odpowiemy Ci na to pytanie w poniższym artykule.

 

Zastosowanie dużych okien w domu to obecnie bardzo modny trend utrzymujący się od lat. Każdy z nas marzy o poczuciu przestrzeni, którą właśnie dają nam duże okna. Przeczytaj nasze spostrzeżenia dotyczące zastosowania takiego rozwiązania w domach