Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych stworzonych przez naszą Pracownię Projektową. Mogą one posłużyć jako inspiracja, na bazie której zaprojektujemy Twój wymarzony dom.

ZGRABNY D53.
ROZSĄDNY D52. Przykładowy projekt domu SPOKOJNY D51. Przykładowy projekt domu INTERESUJĄCY D50.

ZGRABNY D53
Powierzchnia użytkowa - 94,49 m2
Garaż - brak

ROZSĄDNY D52
Powierzchnia użytkowa - 85.91 m2
Garaż - brak

SPOKOJNY D51
Powierzchnia użytkowa - 109.73 m2
Garaż - 18.20 m2

INTERESUJĄCY D50
Powierzchnia użytkowa - 120.37 m2
Garaż - 33.93 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Wywiad z Bartoszem Kuzakiem

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wywiadu, podczas którego opowiadam o swojej funkcji w Pracowni, o współpracy z Jerzym a także wyjaśniam dlaczego wraz z Eweliną i Jerzym projektujemy domy głównie z płaskimi dachami. Opowiadam również o najistotniejszych różnicach pomiędzy domem parterowym a piętrowym. Film zawiera zdjęcia między innymi wnętrza domu, w którym mieszkamy a który został zaprojektowany przez nas samych. Kliknij, jeśli chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu naszej Pracowni Projektowej.

Z czego składa się projekt architektoniczno-budowlany?

Co nowego na Pracowni Projektowej?

Altanka.W ciepłych porach roku marzymy o takim miejscu, w którym mogliśmy wypocząć wracając z domu po pracy. Takim miejscem niepodważalnie jest taras, ale w jaki sposób zagospodarować go tak, aby był rzeczywiście miejscem odpoczynku. Odpowiemy Ci na to pytanie w poniższym artykule.

 

Zastosowanie dużych okien w domu to obecnie bardzo modny trend utrzymujący się od lat. Każdy z nas marzy o poczuciu przestrzeni, którą właśnie dają nam duże okna. Przeczytaj nasze spostrzeżenia dotyczące zastosowania takiego rozwiązania w domach

 

Zajrzyj do naszej zakładki "Kontakt" i zobacz nasze uaktualnione dane dotyczące siedziby firmy oraz adresu Pracowni Projektowej.

Ocieplanie poddasza pianą natryskową to stosunkowo nowe rozwiązanie ocieplenia poddaszy, ale czy skuteczniejsze od tradycyjnych materiałów izolacyjnych? Przeczytaj nasz artykuł, a podpowiemy Ci na jakie rozwiązanie izolacji poddasza się zdecydować

 

Projekt domu HARMONIJNY D56.Zapraszamy Cię do obejrzenia naszego nowego projektu domu HARMINIJNY D56! Już teraz możesz go zobaczyć w zakładce Przykładowe Projekty Domów.

W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Ci zalety i wady domów składających się z więcej niż jednej kondygnacji oraz domów parterowych. Zapraszamy do poniższej lektury, może uda nam się rozwiązać Twój dylemat dotyczący wyboru domu parterowego, czy piętrowego

Zapraszamy do naszej zakładki Przykładowe Projekty Domów, bowiem znajdziesz w niej nasz nowy projekt KLAROWNY D55. Jest to przykład domu nowoczesnego, stworzonego dla odważnych Inwestorów. Sprawdź czy Ci sie spodoba nasza nowa propozycja domu.