Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Wizualizacja i opis projektu domu wykonanego na indywidualne zlecenie

Wizualizacja i opis projektu domu wykonanego na indywidualne zlecenieW niniejszym artykule chcielibyśmy pokazać Wam wizualizację oraz koncepcję domu, który w ostatnim czasie zaprojektowaliśmy na indywidualne zlecenie dla rodziny spod Warszawy.

Projekt przedstawia dom jednorodzinny, dwu-kondygnacyjny, z płaskim dachem i garażem. Klientom, w największym stopniu, zależało na jak największym otwarciu się oknami na południe i zachód działki tak, aby wpuścić do domu jak najwięcej światła.

Dzięki olbrzymim przeszkleniom w salonie, jadalni i kuchni dom z pewnością taki będzie - jasny, pełen naturalnego światła. Zadbaliśmy o to, aby również i pomieszczenia na piętrze były bardzo dobrze doświetlone.

Bryła budynku to ciekawe połączenie kubików, liczne podcienie i wysunięcia gzymsu, do tego pergola i tarasy okalające dom. A wszystko utrzymane w eleganckich kolorach bieli, czerni i naturalnego drewna (zdjęcia wizualizacji poniżej).

A jak dom wygląda od wewnątrz?

Parter

Oprócz garażu znajduje się tu wysoki salon z miejscem na "kozę" i ażurowymi schodami prowadzącymi na piętro. Tuż obok jadalnia oraz duża kuchnia ze spiżarnią i bardzo praktycznym wyjściem na korytarz. Ponadto, obok łazienki zaprojektowaliśmy dodatkowy pokój. W małym przedsionku prowadzącym na korytarz znajduje się schowek z przestronnymi szafami wnękowymi. Obok garażu znajduje się wiata, która prowadzi do dużego pomieszczenia technicznego.

Piętro

Tuż przy schodach umieściliśmy efektowną antresolę z widokiem na salon i wyjściem na górny taras. Jej powierzchnię można zagospodarować na wiele ciekawych pomysłów. Z korytarza (który stanowi jednocześnie rodzinną bibliotekę) można przejść do łazienki, pralni, pracowni i sypialni z oddzielną garderobą. Z pracowni oraz z pralni można wyjść na zadaszone loggie, które idealnie sprawdzą się jako suszarnia na świeżym powietrzu lub kącik do odpoczynku w trakcie pracy w pracowni. Z sypialni i antresoli również można wyjść na przestronny taras.

Klient zaakceptował koncepcję a więc teraz przechodzimy do etapu opracowywania projektu architektoniczno-budowlanego, a Was zapraszamy do obejrzenia poniższej wizualizacji.