Co nowego na Pracowni Projektowej?

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Na poniższych wizualizacjach 3D możesz zobaczyć jak prezentuje się część dzienna jednego z naszych przykładowych projektów domów o nazwie DYNAMICZNY D22. Pokazane są na nich: salon, jadalnia oraz kuchnia z różnych ujęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Miło nam przedstawić wizualizacje 3D naszych trzech projektów cieszących się dużą popularnością: DYNAMICZNY D22, KUBICZNY D30 i INTRYGUJĄCY D32. Prezentujemy w nich część dzienną domu wraz z przykładowym wyposażeniem.

Prezentujemy nasz najnowszy projekt domu z czterospadowym dachem, dwustanowiskowym garażem, licznymi przeszkleniami i dużą powierzchnią tarasów.

Wizualizacja i opis projektu domu wykonanego na indywidualne zlecenie

Wizualizacja i opis projektu domu wykonanego na indywidualne zlecenieW niniejszym artykule chcielibyśmy pokazać Wam wizualizację oraz koncepcję domu, który w ostatnim czasie zaprojektowaliśmy na indywidualne zlecenie dla rodziny spod Warszawy.

Projekt przedstawia dom jednorodzinny, dwu-kondygnacyjny, z płaskim dachem i garażem. Klientom, w największym stopniu, zależało na jak największym otwarciu się oknami na południe i zachód działki tak, aby wpuścić do domu jak najwięcej światła.

Dzięki olbrzymim przeszkleniom w salonie, jadalni i kuchni dom z pewnością taki będzie - jasny, pełen naturalnego światła. Zadbaliśmy o to, aby również i pomieszczenia na piętrze były bardzo dobrze doświetlone.

Bryła budynku to ciekawe połączenie kubików, liczne podcienie i wysunięcia gzymsu, do tego pergola i tarasy okalające dom. A wszystko utrzymane w eleganckich kolorach bieli, czerni i naturalnego drewna (zdjęcia wizualizacji poniżej).

A jak dom wygląda od wewnątrz?

Parter

Oprócz garażu znajduje się tu wysoki salon z miejscem na "kozę" i ażurowymi schodami prowadzącymi na piętro. Tuż obok jadalnia oraz duża kuchnia ze spiżarnią i bardzo praktycznym wyjściem na korytarz. Ponadto, obok łazienki zaprojektowaliśmy dodatkowy pokój. W małym przedsionku prowadzącym na korytarz znajduje się schowek z przestronnymi szafami wnękowymi. Obok garażu znajduje się wiata, która prowadzi do dużego pomieszczenia technicznego.

Piętro

Tuż przy schodach umieściliśmy efektowną antresolę z widokiem na salon i wyjściem na górny taras. Jej powierzchnię można zagospodarować na wiele ciekawych pomysłów. Z korytarza (który stanowi jednocześnie rodzinną bibliotekę) można przejść do łazienki, pralni, pracowni i sypialni z oddzielną garderobą. Z pracowni oraz z pralni można wyjść na zadaszone loggie, które idealnie sprawdzą się jako suszarnia na świeżym powietrzu lub kącik do odpoczynku w trakcie pracy w pracowni. Z sypialni i antresoli również można wyjść na przestronny taras.

Klient zaakceptował koncepcję a więc teraz przechodzimy do etapu opracowywania projektu architektoniczno-budowlanego, a Was zapraszamy do obejrzenia poniższej wizualizacji.