Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Część dzienna projektu DYNAMICZNY D22 pokazana na wizualizacjach 3D

Wizualizacja przykładowego projektu domu DYNAMICZNY D22Na poniższych wizualizacjach 3D możesz zobaczyć jak prezentuje się część dzienna jednego z naszych przykładowych projektów domów o nazwie DYNAMICZNY D22. Pokazane są na nich: salon, jadalnia oraz kuchnia z różnych ujęć. Zapraszamy do obejrzenia.

Celem tworzenia wizualizacji naszych przykładowych domów jest pokazanie ich wnętrz w trójwymiarze. Dzięki temu z łatwością wyobrazisz sobie jakiej wielkości są to przestrzenie i jak wygląda komunikacja pomiędzy poszczególnymi strefami. Skupiamy się na strefie dziennej na parterze, gdyż właśnie ta część domu najlepiej obrazuje charakter naszych projektów. Zaproponowane przez nas wyposażenie również nie pozostaje bez znaczenia – dzięki niemu, na długo zanim wybudujesz dom, możesz zacząć myśleć o ilości czy rodzaju mebli, które będziesz chciał umieścić w danym pomieszczeniu.

Jako pierwszą przedstawiamy wizualizację jednego z ulubionych przez naszych Klientów domu DYNAMICZNY D22, którego strefa dzienna składa się z salonu połączonego z jadalnią; kuchnia jest częściowo otwarta, oddzielona ścianką od korytarza (w której znajdują się przesuwane drzwi) i szerokim blatem od salonu. Widoczne są również schody prowadzące na piętro i korytarz z dwoma wejściami: do łazienki i dodatkowego pokoju.

Poniżej możesz obejrzeć jak prezentuje się ta część domu na rzucie płaskim.

 

Natomiast tutaj obejrzysz tę przestrzeń w trójwymiarze:

Wizualizacja przykładowego projektu domu DYNAMICZNY D22

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu DYNAMICZNY D22

Wizualizacja przykładowego projektu domu DYNAMICZNY D22

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu DYNAMICZNY D22

Wizualizacja przykładowego projektu domu DYNAMICZNY D22

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu DYNAMICZNY D22

Wizualizacja przykładowego projektu domu DYNAMICZNY D22

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu DYNAMICZNY D22

Mamy nadzieję, że - tworząc specjalnie dla Ciebie rysunki przestrzenne naszych domów – zobaczysz nasze projekty w innym świetle. Zapraszamy Cię serdecznie do oglądania kolejnych wizualizacji.