Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Projekt domu INTRYGUJĄCY D32 ukazany na wizualizacji 3D

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Rzut parteru tego domu, wykonany w technice 2D, przedstawia się następująco:

Natomiast poniżej obejrzysz jego wizualizację:

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Elementem rzucającym się w oczy są przeszklone schody prowadzące na górę i tak samo przeszklona antresola, z której można obserwować salon. Styl schodów idealnie odpowiada nowoczesnemu a zarazem minimalistycznemu stylowi wnętrza tego domu.

Na poniższych wizualizacjach chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na przestrzeń, jaka wytworzyła się w połączeniu trzech powierzchni: kuchni, jadalni i salonu. Dzięki takiemu ich rozplanowaniu a także wyeliminowaniu niepotrzebnych ciągów komunikacyjnych domownicy z pewnością chętnie będą tu odpoczywać i spędzać wolny czas.

Ta część domu jest również doskonale doświetlona dzięki wysokim oknom, co bardzo dobrze ukazane jest właśnie na poniższych zdjęciach.

Przykładowy projekt domu INTRYGUJĄCY D32 powstał z myślą o dużej rodzinie - na wizualizacji możesz zobaczyć, że każdy z członków rodziny znajdzie w nim swoje ulubione miejsce.

Minimalistyczna i prosta aranżacja wnętrza jest tylko naszą propozycją. Z powodzeniem możesz rozplanować własny układ mebli i sprzętów oraz wyznaczyć inny charakter wystroju wnętrz.

Mamy nadzieję, że dzięki wizualizacjom naszych przykładowych domów pomożemy Ci podjąć ważną decyzję. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z indywidualnym projektowaniem domów jednorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu.