Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Projekt domu INTRYGUJĄCY D32 ukazany na wizualizacji 3D

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Rzut parteru tego domu, wykonany w technice 2D, przedstawia się następująco:

Natomiast poniżej obejrzysz jego wizualizację:

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Elementem rzucającym się w oczy są przeszklone schody prowadzące na górę i tak samo przeszklona antresola, z której można obserwować salon. Styl schodów idealnie odpowiada nowoczesnemu a zarazem minimalistycznemu stylowi wnętrza tego domu.

Na poniższych wizualizacjach chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na przestrzeń, jaka wytworzyła się w połączeniu trzech powierzchni: kuchni, jadalni i salonu. Dzięki takiemu ich rozplanowaniu a także wyeliminowaniu niepotrzebnych ciągów komunikacyjnych domownicy z pewnością chętnie będą tu odpoczywać i spędzać wolny czas.

Ta część domu jest również doskonale doświetlona dzięki wysokim oknom, co bardzo dobrze ukazane jest właśnie na poniższych zdjęciach.

Przykładowy projekt domu INTRYGUJĄCY D32 powstał z myślą o dużej rodzinie - na wizualizacji możesz zobaczyć, że każdy z członków rodziny znajdzie w nim swoje ulubione miejsce.

Minimalistyczna i prosta aranżacja wnętrza jest tylko naszą propozycją. Z powodzeniem możesz rozplanować własny układ mebli i sprzętów oraz wyznaczyć inny charakter wystroju wnętrz.

Mamy nadzieję, że dzięki wizualizacjom naszych przykładowych domów pomożemy Ci podjąć ważną decyzję. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z indywidualnym projektowaniem domów jednorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu.