Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Projekt domu INTRYGUJĄCY D32 ukazany na wizualizacji 3D

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Rzut parteru tego domu, wykonany w technice 2D, przedstawia się następująco:

Natomiast poniżej obejrzysz jego wizualizację:

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Wizualizacja przykładowego projektu domu INTRYGUJĄCY D32

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu INTRYGUJĄCY D32

Elementem rzucającym się w oczy są przeszklone schody prowadzące na górę i tak samo przeszklona antresola, z której można obserwować salon. Styl schodów idealnie odpowiada nowoczesnemu a zarazem minimalistycznemu stylowi wnętrza tego domu.

Na poniższych wizualizacjach chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na przestrzeń, jaka wytworzyła się w połączeniu trzech powierzchni: kuchni, jadalni i salonu. Dzięki takiemu ich rozplanowaniu a także wyeliminowaniu niepotrzebnych ciągów komunikacyjnych domownicy z pewnością chętnie będą tu odpoczywać i spędzać wolny czas.

Ta część domu jest również doskonale doświetlona dzięki wysokim oknom, co bardzo dobrze ukazane jest właśnie na poniższych zdjęciach.

Przykładowy projekt domu INTRYGUJĄCY D32 powstał z myślą o dużej rodzinie - na wizualizacji możesz zobaczyć, że każdy z członków rodziny znajdzie w nim swoje ulubione miejsce.

Minimalistyczna i prosta aranżacja wnętrza jest tylko naszą propozycją. Z powodzeniem możesz rozplanować własny układ mebli i sprzętów oraz wyznaczyć inny charakter wystroju wnętrz.

Mamy nadzieję, że dzięki wizualizacjom naszych przykładowych domów pomożemy Ci podjąć ważną decyzję. Służymy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z indywidualnym projektowaniem domów jednorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu.