Co nowego na Pracowni Projektowej?

Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Inwestorom oraz osobom śledzącym stronę naszej pracowni projektowej życzymy Wszystkiego, co najlepsze na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, aby ten czas był okresem spokoju, miłości i ukojenia duszy. A Nowy Rok z magiczną datą 2020 obfitował w same dobra i był czasem spełnienia Waszych marzeń!

W zakładce Przykładowe projekty domów możesz obejrzeć nasz nowy projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.

Każdy Inwestor obawia się budować na wąskiej działce. Nie dość, że budowa jest utrudniona na takim terenie, to dodatkowo istnieje wiele obaw towarzyszących całemu przedsięwzięciu. Obawa o miejsce składowania materiału, wjazdu na działkę itp.

Dostałeś pozytywną decyzję z urzędu dotyczącą pozwolenia na budowę Twojego domu? Jeżeli tak, to nic innego Ci nie pozostało jak zacząć przygotowywać plac budowy!

Relacja z budowy domu DOSTĘPNY D45

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.Dotarliśmy na budowę DOSTĘPNEGO D45. Dom ten cieszy się niesamowitym zainteresowaniem wśród naszych Inwestorów, dlatego postanowiliśmy zdać Ci relację z budowy tego domu. Zapraszamy do lektury.

 

Zapraszamy na relację z budowy domu, którego inspiracją dla naszych Inwestorów stał się projekt stworzony u nas w pracowni projektowej. DOSTĘPNY D45 jest typowym projektem domu nawiązującym do tradycyjnego budownictwa, a zarazem bardzo popularnego typu budynku jednorodzinnego na przestrzeni ostatniej dekady. Charakteryzuje go prosta bryła przykryta dachem wielospadowym. DOSTĘPNY D45 mierzy 144.56 m2 i liczy 5 lokoi. W wybudowanym domu znajduje się dwustanowiskowy garaż.

DOSTĘPNY D45 wybrany przez naszych Inwestorów został pobudowany w malowniczym miejscu, wśród drzew i zielonych terenów. Właściciele tego domu cenią sobie ciszę i spokój. Odległość od aglomeracji miejskiej stwarza taki komfort.

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.
Zdj. nr 1 Widok na elewację frontową i boczną DOSTĘPNEGO D45 w stanie surowym

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.
Zdj. nr 2 Zdjęcie z budowy DOSTĘPNEGO D45 z innej perspektywy. Widok na elewację frontową

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.
Zdj. nr 3 Szalunek stropu i schodów wewnętrznych w domu

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.
Zdj. nr 4 Widok z salonu domu. Duże przeszklenia zastosowane w salonie powiększają go optycznie i dają wrażenie kontaktu z naturą

Realizacja DOSTĘPNEGO D45.
Zdj. nr 5 Kolejne ujęcie z wnętrza domu DOSTĘPNY D45

Porównaj zdjęcia domu w rzeczywistości z naszymi wizualizacjami. Znajdziesz je pod tym linkiem.

Zaciekawiliśmy Cie naszym artykułem i relacją z budowy domu DOSTĘPNY D45? Jeżeli tak, zapraszamy na kolejne odsłony ciekawych tematów podejmowanych w naszej Pracowni Projektowej.