Czym jest projekt indywidualny pracowni projektowej?

Projekt indywidualny to nie tylko komplet dokumentów, jak w przypadku projektów gotowych. To rezultat procesu, w trakcie którego powstaje dom jedyny w swoim rodzaju – zoptymalizowany pod względem funkcjonalnym, wizualnym i kosztowym do Twoich potrzeb mieszkaniowych, upodobań estetycznych i możliwości finansowych.

Czym jest projekt indywidualny pracowni projektowej?

Zamawiając projekt indywidualny w naszej pracowni otrzymujesz naszą dyspozycyjność, korzystasz z naszej wiedzy inżynierskiej; informacji o przepisach prawa budowlanego, porad architektonicznych i pomocy w organizacji formalności urzędowych. Bierzesz aktywny udział w opracowywaniu koncepcji budynku od najmniejszych detali współtworząc swoją przyszłą przestrzeń życiową razem z nami. Będziemy Cię wspierać przez cały proces decyzyjny, od rozplanowania układu pomieszczeń, od których należy zacząć, po wybór wyglądu elewacji czy kształtu dachu.

Dom, który wybudujesz na podstawie wykonanego przez nas projektu nie zaskoczy Cię błędami technicznymi lub brakami rozwiązań, które składają się na komfort mieszkaniowy. I to również stanowi o jego wyższości nad tzw. projektem typowym.