Istniejemy na rynku już ponad 5 lat

W ciągu tych kilku ostatnich lat wiele się u nas zmieniło, jesteśmy bogatsi o cały, wielki bagaż doświadczeń, który zdobyliśmy prowadząc Pracownię Projektową oraz szereg zadowolonych Klientów, którzy utwierdzają nas w tym, co robimy. Ale zacznijmy od początku.

Zdjęcie ekipy pracowników Pracowni Projektowej Eweliny Grochowskiej-Kuzak

W naszych żyłach płynie budownicza krew. Nasi ojcowie są inżynierami budownictwa lądowego i kolejowego i posiadają ponad 40-letnie staże pracy. Z racji posiadanego doświadczenia i wiedzy o Prawie Budowlanym często służą nam merytoryczną pomocą, dzięki czemu nasze projekty nie są oderwane od rzeczywistości ale ściśle związane z zasadami sztuki budowlanej. Czasem też udajemy się do nich po porady formalno-prawne związane np. z procedurą oddania budynku do użytkowania.

Ja (Ewelina) idąc na studia wiedziałam czym chcę się w swoim życiu zajmować, dlatego też aplikowałam na Wojskową Akademię Techniczną na kierunek Budownictwo. Od samego początku w moich dążeniach wspierał mnie mój mąż Bartosz, który również ukończył Budownictwo. Po uzyskaniu przeze mnie tytułu magistra poszłam na studia architektoniczne, które ukończyłam z oceną bardzo dobrą. Lecz to nie koniec naszych osiągnięć naukowych, oboje z mężem cały czas kształcimy się i zdobywamy kolejne uprawnienia.

W czasie studiów poznaliśmy Jerzego, naszego obecnego współpracownika, który zafascynował nas swoim bogatym doświadczeniem, nieszablonowym podejściem do zagadnienia projektowania domów i osobistą charyzmą. Kilka lat później podjęliśmy decyzję, aby otworzyć własną działalność. Tak też się stało - spełniliśmy nasze marzenie, aby teraz móc urzeczywistniać marzenia innych. Oczywiście w naszych planach uwzględniliśmy Jerzego, który zgodził się z nami współpracować.

Choć początki nie były łatwe i często zadawaliśmy sobie pytanie "czy damy radę?" nie żałujemy wyboru ścieżki, którą podążyliśmy. Wręcz przeciwnie - kochamy to, co robimy i nie wyobrażamy sobie, abyśmy mogli zajmować się w życiu czymś innym. Projektowanie domów to świat, który przenika wszystkie sfery naszego życia: to nasza praca ale będąc na wakacjach szukamy inspiracji w lokalnej architekturze a nasze dzieci budują z klocków skomplikowane budowle. Co więcej, z każdym projektem jesteśmy coraz bardziej zadowoleni z rezultatów naszej pracy a przyjazne relacje, które nawiązujemy z Klientami dodają nam pewności i wiary w siebie.

Jesteśmy zgodnym małżeństwem a to z kolei sprawia, że zgadzamy się w wielu kwestiach zawodowych, wspólnie podejmujemy wszystkie kluczowe decyzje, spotykamy się z Klientami, omawiamy i tworzymy, w konsultacji z Jerzym, wszystkie koncepcje projektów. Wspólna praca jest dla nas ogromną przyjemnością.

Już na początku naszej działalności określiliśmy styl, w którym będziemy projektować. Nowoczesność, unikatowość, prostota, elegancja i funkcjonalność to nasze główne założenia. W naszej pracy, która jest zarazem naszą pasją pragniemy kreować współczesny architektoniczny świat ale przede wszystkim dawać szczęście całym rodzinom w ich własnych wymarzonych domach.

Z całego serca zapraszamy do współpracy przy wspólnym projektowaniu.

Pozdrawiamy,

Ewelina Grochowska-Kuzak i Bartosz Kuzak