Jak pracujemy?

Pracujemy przede wszystkim, według ustaleń przyjętych przez obie strony i zapisanych w umowie. Dotyczy to zarówno kwestii finansowych, zakresu usług jak i terminów wykonania poszczególnych etapów prac.

Ponadto, rzetelnie i uczciwie - poświęcamy Twojemu projektowi maksimum potrzebnego czasu tak, aby nawet w najdrobniejszych szczegółach odzwierciedlał Twoją wizję. Korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy w zakresie projektowania domów. Podpowiadamy i doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań. Uważnie słuchamy naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na stały kontakt z Tobą w trakcie prac nad projektem. Jesteśmy zaangażowani i pozytywnie nastawieni do każdego nowego zlecenia.

O szczegółach naszej pracy dowiesz się z poniższych artykułów.

Ewelina Grochowska-Kuzak wraz z Bartoszem Kuzakiem oraz Jerzym Kołomyckim przy pracy nad projektem

Tak obsługujemy krok po krokuTak obsługujemy krok po kroku

Ogólnie rzecz ujmując: nawiązujesz z nami pierwszy kontakt i wkrótce potem zaczynamy działać. Opracowujemy koncepcję Twojego przyszłego domu, wybieramy najlepsze rozwiązania projektowe, naszymi poradami pomagamy Ci przezwyciężać niezdecydowanie lub rozwiewać wątpliwości dotyczące każdej części projektu. Następnie opracowujemy projekt docelowy i finalizujemy prace. Oferujemy ponadto inne usługi związane z indywidualnym projektem domu.

Współpraca w zakresie projektów indywidualnychWspółpraca w zakresie projektów indywidualnych

W tym miejscu dowiesz się jak dokładnie będzie przebiegać nasza współpraca, jeśli zdecydujesz się na projekt indywidualny w naszej Pracowni. Powiemy Ci jak najlepiej przygotować się do spotkania z nami, w jaki sposób będziemy się komunikować i kiedy spotykać. Punkt po punkcie, omówimy każdy etap tworzenia projektu. Wyjaśnimy także kwestie formalno-prawne naszej współpracy. I wreszcie, zaproponujemy dodatkowe usługi, które ułatwią Ci podejmowanie dalszych decyzji dotyczących budowy domu.

Obsługa projektów innych pracowni architektonicznychObsługa projektów innych pracowni architektonicznych

Niedokończony lub nieudany projekt to problem, który skutkuje frustracją spowodowaną opóźnieniami w rozpoczęciu budowy domu. Proponujemy Ci współpracę z naszą Pracownią, dzięki czemu nie tylko w krótkim czasie przystąpisz do rozpoczęcia robót budowlanych ale również zaprojektowany dom będzie odzwierciedlał dokładnie to, czego pragniesz. Dowiedz się jak wygląda obsługa projektów innych firm architektonicznych zarówno pod względem formalno-prawnym jak i czysto praktycznym.