Nawiązujesz z nami pierwszy kontakt

Już od pierwszego kontaktu z Tobą, podejmiemy kroki, które przyspieszą realizację indywidualnego projektu Twojego domu. Docenisz to szczególnie w sytuacji, w której zależy Ci na czasie.

Jeśli do nas zadzwonisz, na pewno najpierw zaproponujemy Ci spotkanie. Telefoniczne omawianie szczegółów domu byłoby trudne, a w trakcie osobistego kontaktu będziesz mógł się zapoznać z przykładami budynków, które już zrealizowaliśmy. To pozwoli Ci prędzej ocenić, czy to nam chcesz powierzyć zaprojektowanie swojego wymarzonego domu. Na wstępie otrzymasz też od nas wskazówki, jak się do tego spotkania przygotować, żeby wynieść z niego jak najwięcej przydatnych informacji.

W zależności od stopnia zaawansowania Twojej inwestycji, poprosimy Cię o dostarczenie decyzji o warunkach zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale też czasopism, katalogów lub zdjęć budynków, które Ci się podobają. Jeśli takie posiadasz, na pewno będą przydatne. Warto też zebrać na kartce swoje uwagi, w których określisz ważne, Twoim zdaniem, cechy planowanego domu. W razie ich braku, już na pierwszym spotkaniu zaczniemy je z Tobą doprecyzowywać.