Od czego zależy termin realizacji projektu indywidualnego?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie z obawy o długi czas realizacji indywidualnego projektu domu, od razu uspokajamy Cię, że przy naszej pomocy przejdziesz ten etap inwestycyjny szybko, sprawnie i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Gotowy projekt domu na zamówienie jest wynikiem procesu, na który składa się audyt miejsca budowy, sprawdzenie warunków formalnych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej i wizualnej budynku, rozplanowanie instalacji, itd. W takim zakresie działamy bez zbędnej zwłoki przechodząc płynnie z każdego zakończonego etapu projektowania na kolejny. Jednak termin zakończenia prac po naszej stronie zależy również od tego, jak szybko będziesz podejmować decyzje związane z ostatecznym zakresem inwestycji.

Dla ułatwienia zadania będziemy w stałym kontakcie z Tobą, dając Ci w każdej chwili wgląd w przebieg prac projektowych (wizualizacje, rysunki). To ułatwi nam prowadzenie wspólnych konsultacji na bezpośrednich spotkaniach. Będziesz mieć z nami też kontakt telefoniczny i/lub przez Skype albo e-mail – jak będzie Ci wygodniej.

Naszą zaletą jest to, że wszelkie zmiany, które wprowadzimy do projektu na podstawie Twoich uwag, dosłownie z dnia na dzień uwzględnimy w kosztorysie budowy. Dzięki temu będziesz mógł lepiej kontrolować budżet przeznaczony na swoją inwestycję i szybciej podejmować konkretne decyzje.

Cały proces przygotowania indywidualnego projektu domu w naszej pracowni jest zorganizowany tak, by osiągnąć efekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi, w jak najkrótszym terminie. W praktyce projektujemy domy naszych Klientów nawet w czasie jednego miesiąca intensywnych prac.