Oferta - Czym się zajmujemy?

Nasza Pracownia Projektowa zajmuje się indywidualnym projektowaniem domów zarówno w technologii murowanej jak i w stylu amerykańskim. Ponadto, obsługujemy projekty, które w całości lub częściowo zostały opracowane w innych pracowniach architektonicznych. Z poniższych artykułów dowiesz się więcej co oferuje Ci nasza Pracownia.

Ewelina Grochowska-Kuzak wraz z Jerzym Kołomyckim przy pracy nad indywidualnym projektem domu

Projektujemy nowoczesne domy w technologii murowanejProjektujemy nowoczesne domy w technologii murowanej

Jakie cechy powinien mieć, naszym zdaniem, nowoczesny dom? Nie ograniczają się one tylko do wyglądu. Dotyczą przede wszystkim jego funkcjonalności. Istotne są też instalacje, które pozwolą wygenerować oszczędności i sprawią, że użytkowanie takiego budynku będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Projektujemy domy w stylu amerykańskimProjektujemy domy w stylu amerykańskim

Jeśli jesteś entuzjastą architektury i funkcjonalności amerykańskich domów, chętnie zaprojektujemy dla Ciebie budynek w technologii murowanej inspirowany rozwiązaniami z USA.

Projekty indywidualne domów jednorodzinnychProjekty indywidualne domów jednorodzinnych

Zastanawiasz się nad zleceniem indywidualnego zaprojektowania swojego przyszłego domu pracowni architektonicznej? Zapraszamy Cię do zapoznania się z przydatnymi informacjami o naszej ofercie w tym zakresie.

Projekty innych pracowni architektonicznychProjekty innych pracowni architektonicznych

Jeśli zrezygnowałeś ze współpracy z dotychczasową pracownią projektową, co wstrzymuje realizację Twojej inwestycji w budowę domu, chętnie pomożemy Ci w takiej sytuacji w dokończeniu projektu.