Pracownia projektowa - Indywidualne projekty domów

Nasze przykładowe projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych stworzonych przez naszą Pracownię Projektową. Mogą one posłużyć jako inspiracja, na bazie której zaprojektujemy Twój wymarzony dom.

ZGRABNY D53.
ROZSĄDNY D52. Przykładowy projekt domu SPOKOJNY D51. Przykładowy projekt domu INTERESUJĄCY D50.

ZGRABNY D53
Powierzchnia użytkowa - 94,49 m2
Garaż - brak

ROZSĄDNY D52
Powierzchnia użytkowa - 85.91 m2
Garaż - brak

SPOKOJNY D51
Powierzchnia użytkowa - 109.73 m2
Garaż - 18.20 m2

INTERESUJĄCY D50
Powierzchnia użytkowa - 120.37 m2
Garaż - 33.93 m2

Przejrzyj projekty domów stworzonych przez naszą pracownię projektową.

Wywiad z Bartoszem Kuzakiem

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wywiadu, podczas którego opowiadam o swojej funkcji w Pracowni, o współpracy z Jerzym a także wyjaśniam dlaczego wraz z Eweliną i Jerzym projektujemy domy głównie z płaskimi dachami. Opowiadam również o najistotniejszych różnicach pomiędzy domem parterowym a piętrowym. Film zawiera zdjęcia między innymi wnętrza domu, w którym mieszkamy a który został zaprojektowany przez nas samych. Kliknij, jeśli chcesz mnie bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu naszej Pracowni Projektowej.

Z czego składa się projekt architektoniczno-budowlany?

Co nowego na Pracowni Projektowej?

Projekt domu NOWATORSKI D57. Zapraszamy na relację z budowy domu NOWATORSKI D57!

Elewacja. Zajrzyj do naszego artykułu poświeconemu pielegnacji elewacji.

WYJĄTKOWY D41. Zapraszamy na relację z budowy domu WYJĄTKOWY D41!

Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Inwestorom oraz osobom śledzącym stronę naszej pracowni projektowej życzymy Wszystkiego, co najlepsze na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, aby ten czas był okresem spokoju, miłości i ukojenia duszy. A Nowy Rok z magiczną datą 2020 obfitował w same dobra i był czasem spełnienia Waszych marzeń!

Projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.W zakładce Przykładowe projekty domów możesz obejrzeć nasz nowy projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.

Wąska działka.Każdy Inwestor obawia się budować na wąskiej działce. Nie dość, że budowa jest utrudniona na takim terenie, to dodatkowo istnieje wiele obaw towarzyszących całemu przedsięwzięciu. Obawa o miejsce składowania materiału, wjazdu na działkę itp.

Plac budowy.Dostałeś pozytywną decyzję z urzędu dotyczącą pozwolenia na budowę Twojego domu? Jeżeli tak, to nic innego Ci nie pozostało jak zacząć przygotowywać plac budowy!