Wywiady eksperckie

Budowa domu to mnóstwo pytań, które pojawiają się w Twojej głowie zanim jeszcze rozpoczniesz jej realizację. Poniżej odpowiemy na te pojawiające się najczęściej. Im wcześniej rozwiejesz swoje wątpliwości tym sprawniej będzie przebiegała nasz współpraca w zakresie projektowania.

Ewelina Grochowska-Kuzak wraz ze swoim zespołem przy pracy nad indywidualnym projektem domu

Projektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienieProjektowanie nowoczesnego domu jednorodzinnego na zamówienie

Przeczytaj czym, naszym zdaniem, charakteryzuje się taki dom i jak go zaprojektować, żeby spełniał Twoje oczekiwania?

Wpływ rozwiązań materiałowych na indywidualny projekt domu jednorodzinnegoWpływ rozwiązań materiałowych na indywidualny projekt domu jednorodzinnego

Jeśli chcesz wybudować dom i zastanawiasz się nad skutkami zastosowania różnych materiałów w jego konstrukcji, ten artykuł pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Projektowanie domu w świetle przepisów prawa budowlanegoProjektowanie domu w świetle przepisów prawa budowlanego

W tym artykule przeczytasz o ograniczeniach, które mogą mieć wpływ na finalny efekt Twojej inwestycji w budowę własnego domu. Dowiesz się też, czy istnieje kompromis, który umożliwi Ci realizację takiego domu, o jakim marzysz?

Nadzór inwestorski w procesie budowy domu jednorodzinnegoNadzór inwestorski w procesie budowy domu jednorodzinnego

Skoro chcesz zainwestować w indywidualny projekt domu, warto żebyś rozważył zatrudnienie inspektora nadzoru budowlanego, który pomoże Ci w realizacji Twojej inwestycji zgodnie z zapisami w tymże projekcie. Przeczytaj, dlaczego uwzględnić taką możliwość?