Zapraszamy do umówienia się na pierwsze spotkanie

Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się nawiązać z nami kontakt (mailowy lub telefoniczny). Postaramy się w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na Twoją wiadomość i umówić się z Tobą na niezobowiązujące spotkanie w dogodnym dla obu stron miejscu i terminie. Celem tego spotkania jest poznanie się oraz wymiana informacji. My, chcielibyśmy dowiedzieć się nieco o wizji Twojego przyszłego domu a także oczekiwaniach w stosunku do naszej Pracowni Projektowej. Ze swojej strony opiszemy w jaki sposób pracujemy a także jak wyglądałaby nasza współpraca zarówno pod względem formalno-prawnym jak i praktycznym.

Jeśli podczas pierwszego spotkania nie uda nam się znaleźć wspólnego mianownika lub z jakiś powodów nie zdecydujesz się podjąć z nami współpracy, nie będziemy mieć żalu. Bez żadnych konsekwencji możesz podziękować nam za współpracę.

Pamiętaj! Ten etap do niczego Cię nie zobowiązuje.

Jeśli jednak nasz styl projektowania, jasno określone warunki współpracy spotkają się z Twoim uznaniem zrobimy wszystko, aby projekt Twojego domu powstał zgodnie z Twoimi oczekiwaniami a współpraca z nami była łatwa i przyjemna.

Wszystkie nasze postanowienia formalizujemy.

Po spotkaniu przeanalizujemy koszty wykonania projektu i wyślemy do Ciebie ofertę cenową. Jeśli ją zaakceptujesz, w dalszej kolejności prześlemy Ci propozycję umowy, w której szczegółowo opiszemy m.in. zakres naszej usługi, harmonogram płatności, terminy wykonania poszczególnych etapów prac. Masz prawo wnieść uwagi co do treści umowy. Jeśli je zaakceptujemy lub nie będziesz mieć żadnych uwag podpiszemy umowę i od razu zabierzemy się za pracę.