Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Przedstawiamy Wam nasz kolejny projekt domu jednorodzinnego - INTRYGUJĄCY D32

Przedstawiamy Wam nasz kolejny projekt domu jednorodzinnego - INTRYGUJĄCY D32Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że nie próżnujemy - oprócz tego, że pracujemy non-stop nad projektami indywidualnymi, specjalnie dla Was tworzymy kolejne, przykładowe projekty, abyście mogli czerpać z nich inspirację. Staramy się, aby każdy z nowo powstałych projektów spełniał najwyższe standardy zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności a dodatkowo odznaczał się oryginalnością i elegancją, która wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Tym razem, do galerii przykładowych projektów domów dodajemy INTRYGUJĄCY D32 - płaski dach, dwie kondygnacje, garaż jako część domu, modernistyczne połączenie kubików, liczne tarasy i przeszklenia oraz ciekawe i funkcjonalne wnętrze. Zajrzyj do galerii przykładowych projektów i zapoznaj się bliżej z naszym nowym projektem, zachęcamy również do obejrzenia naszych wcześniejszych przykładowych projektów domów jednorodzinnych. Zapraszamy także do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące tego lub innego projektu z naszej galerii.