Co nowego na Pracowni Projektowej?

Niezmiernie miło jest nam poinformować o publikacji naszych projektów w Katalogu Małych Domów w wydaniu 2/2018.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz projekt domu Wąski D9 znalazł się we wrześniowym wydaniu poradnika „Ładny DOM”, nr 9 2018. Czym charakteryzuje się ten projekt?

Kiedy przyszedł moment, w którym stan surowy naszego domu miał ulec nagłej odmianie i stać się miejscem do mieszkania a nie placem budowy – zaczęliśmy zastanawiać się nad jednym z najważniejszych elementów wykończenia naszego domu, a mianowicie nad posadzkami. Drewno, żywica, płytki czy może beton? Konsultowaliśmy nasze pomysły ze znajomymi, którzy w tym samym czasie stanęli przed podobnym dylematem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Przedstawiamy kolejną wizualizację 3D jednego z naszych przykładowych domów

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Część dzienna domu o nazwie KUBICZNY D30 to przede wszystkim wysoki na 4 metry salon. Dzięki tej wysokości a także olbrzymim przeszkleniom salon, jadalnia oraz kuchnia są doskonale doświetlone naturalnym światłem. Kuchnia posiada niższy sufit i jest oddzielona od salonu jedynie blatem roboczym, który tworzy kształt litery „U”. Zobacz jak wygląda ten układ na rysunku płaskim:

Poniżej zaś obejrzysz tę część domu na wizualizacjach:

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

W powyższej wizualizacji zaproponowaliśmy ażurową ścianę oddzielającą wejście od strefy dziennej. Uważamy, że takie rozwiązanie idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju, dodaje mu oryginalności a ponadto wpuszcza światło do wiatrołapu.

Widoczne są również schody prowadzące na piętro i początkową część korytarza prowadzącego do łazienki i dodatkowego pokoju na parterze.

W równie nowoczesny sposób zaaranżowaliśmy miejsce na kominek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas wizualizacji nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Równocześnie informujemy, że wizualizacje naszych kolejnych przykładowych projektów domów będą się okresowo pojawiać na serwisie Pracowni Projektowej.