Co nowego na Pracowni Projektowej?

Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki "Przykładowe projekty domów". Znajdziesz tam bowiem naszą nową propozycję domu tradycyjnego ROZSĄDNY D52 z nowoczesną elewacją.

Poniżej przedstawiamy Ci kolejny owoc naszej pracy w Pracowni Projektowej. Jest to dom nowoczesny, piętrowy o dużym metrażu. Stworzyliśmy go na specjalne zamówienie naszych Klientów. Obejrzyj wizualizacje, może Tobie także się spodobają.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu SPOKOJNY D51. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Kolejny nasz projekt doczekał sie publikacji na naszej stronie. WYMOWNY D49 to dom o tradycyjnej bryle i nowoczesnej elewacji. Zobacz jak wygląda na naszych wizualizacjach, są już w naszej Galerii Inspiracji.

Już jest opublikowany nasz nowy projekt domu INTERESUJACY D50. Zajrzyj na naszą stronę i odwiedź zakładkę „Przykładowe projekty domów”. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia tego wyjątkowego domu.

Przedstawiamy kolejną wizualizację 3D jednego z naszych przykładowych domów

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Część dzienna domu o nazwie KUBICZNY D30 to przede wszystkim wysoki na 4 metry salon. Dzięki tej wysokości a także olbrzymim przeszkleniom salon, jadalnia oraz kuchnia są doskonale doświetlone naturalnym światłem. Kuchnia posiada niższy sufit i jest oddzielona od salonu jedynie blatem roboczym, który tworzy kształt litery „U”. Zobacz jak wygląda ten układ na rysunku płaskim:

Poniżej zaś obejrzysz tę część domu na wizualizacjach:

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

W powyższej wizualizacji zaproponowaliśmy ażurową ścianę oddzielającą wejście od strefy dziennej. Uważamy, że takie rozwiązanie idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju, dodaje mu oryginalności a ponadto wpuszcza światło do wiatrołapu.

Widoczne są również schody prowadzące na piętro i początkową część korytarza prowadzącego do łazienki i dodatkowego pokoju na parterze.

W równie nowoczesny sposób zaaranżowaliśmy miejsce na kominek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas wizualizacji nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Równocześnie informujemy, że wizualizacje naszych kolejnych przykładowych projektów domów będą się okresowo pojawiać na serwisie Pracowni Projektowej.