Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zobacz nasz nowy projekt domu jednorodzinnego z garażem WYRAZISTY D46

W pierwszej kolejności kupujemy działkę pod budowę domu, czy wybieramy projekt budowlany? Zapoznaj się z naszym poniższym artykułem, a dowiesz się jakie pierwsze kroki poczynić po podjęciu decyzji o budowie domu.

Na etapie projektowania powinniśmy przemyśleć w jaki sposób rozwiązać temat zadaszenia naszego przyszłego domu. Przeczytaj poniższy artykuł, przedstawiamy w nim kilka ciekawych aspektów dotyczących możliwych rozwiązań zadaszenia domu.

 

W poniższym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych wskazówek dotyczących zmniejszenia kosztów budowy domu. Podpowiemy Ci na czym warto zaoszczędzić, a na czym lepiej nie

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego projektu Stylowy D47. Zapoznaj się z nim już teraz!

Przedstawiamy kolejną wizualizację 3D jednego z naszych przykładowych domów

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Część dzienna domu o nazwie KUBICZNY D30 to przede wszystkim wysoki na 4 metry salon. Dzięki tej wysokości a także olbrzymim przeszkleniom salon, jadalnia oraz kuchnia są doskonale doświetlone naturalnym światłem. Kuchnia posiada niższy sufit i jest oddzielona od salonu jedynie blatem roboczym, który tworzy kształt litery „U”. Zobacz jak wygląda ten układ na rysunku płaskim:

Poniżej zaś obejrzysz tę część domu na wizualizacjach:

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

W powyższej wizualizacji zaproponowaliśmy ażurową ścianę oddzielającą wejście od strefy dziennej. Uważamy, że takie rozwiązanie idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju, dodaje mu oryginalności a ponadto wpuszcza światło do wiatrołapu.

Widoczne są również schody prowadzące na piętro i początkową część korytarza prowadzącego do łazienki i dodatkowego pokoju na parterze.

W równie nowoczesny sposób zaaranżowaliśmy miejsce na kominek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas wizualizacji nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Równocześnie informujemy, że wizualizacje naszych kolejnych przykładowych projektów domów będą się okresowo pojawiać na serwisie Pracowni Projektowej.