Co nowego na Pracowni Projektowej?

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt domu Modernistyczny D12 znalazł się w aktualnym wydaniu czasopisma „Ładny dom” nr 8, sierpień 2018.

Do naszej galerii przykładowych projektów domów jednorodzinnych dołączamy dwa kolejne – OTWARTY D42 WARIANT oraz UROCZY D44. Zobacz czym się charakteryzują.

Zapraszamy do obejrzenia naszych najnowszych projektów domów jednorodzinnych z płaskimi dachami.

Do „galerii inspiracji” dołączamy nasze najnowsze pomysły. Obejrzyj projekty: GUSTOWNY, PRZESTRONNY i WYJĄTKOWY – trzy domy zupełnie się od siebie różniące.

Część wypoczynkowa domu o nazwie INTRYGUJĄCY D32 to wysoki salon połączony z wydzieloną nieznacznie jadalnią. Nieco inaczej niż na innych wizualizacjach zlokalizowana jest również kuchnia – widać z niej głównie część jadalnianą. Zobacz jak ten układ pomieszczeń wygląda na naszej wizualizacji 3D.

Przedstawiamy kolejną wizualizację 3D jednego z naszych przykładowych domów

Przedstawiamy kolejną wizualizację jednego z naszych projektów, znajdujących się na naszym serwisie w „galerii inspiracji”. Mamy nadzieję, że pokazanie wnętrza domu w trójwymiarze stanie się dla Ciebie jeszcze większą inspiracją i mobilizacją do podjęciami z nami współpracy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Część dzienna domu o nazwie KUBICZNY D30 to przede wszystkim wysoki na 4 metry salon. Dzięki tej wysokości a także olbrzymim przeszkleniom salon, jadalnia oraz kuchnia są doskonale doświetlone naturalnym światłem. Kuchnia posiada niższy sufit i jest oddzielona od salonu jedynie blatem roboczym, który tworzy kształt litery „U”. Zobacz jak wygląda ten układ na rysunku płaskim:

Poniżej zaś obejrzysz tę część domu na wizualizacjach:

Rys. 1. Pierwsze ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 2. Drugie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 3. Trzecie ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

Rys. 4. Czwarte ujęcie wizualizacji domu KUBICZNY D30

W powyższej wizualizacji zaproponowaliśmy ażurową ścianę oddzielającą wejście od strefy dziennej. Uważamy, że takie rozwiązanie idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju, dodaje mu oryginalności a ponadto wpuszcza światło do wiatrołapu.

Widoczne są również schody prowadzące na piętro i początkową część korytarza prowadzącego do łazienki i dodatkowego pokoju na parterze.

W równie nowoczesny sposób zaaranżowaliśmy miejsce na kominek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas wizualizacji nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Równocześnie informujemy, że wizualizacje naszych kolejnych przykładowych projektów domów będą się okresowo pojawiać na serwisie Pracowni Projektowej.