Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zapraszamy na relację z budowy domu NOWATORSKI D57!

Zajrzyj do naszego artykułu poświeconemu pielegnacji elewacji.

Zapraszamy na relację z budowy domu WYJĄTKOWY D41!

Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Inwestorom oraz osobom śledzącym stronę naszej pracowni projektowej życzymy Wszystkiego, co najlepsze na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, aby ten czas był okresem spokoju, miłości i ukojenia duszy. A Nowy Rok z magiczną datą 2020 obfitował w same dobra i był czasem spełnienia Waszych marzeń!

W zakładce Przykładowe projekty domów możesz obejrzeć nasz nowy projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.

Jak urządzić łazienkę w domu?

W poniższym artykule podsuniemy Ci kilka fajnych pomysłów związanych z urządzeniem łazienki. Zapraszamy do lektury.

Aby sprawnie wykończyć łazienkę, najlepiej jest mieć jej gotową aranżację. Wtedy wszystko pójdzie sprawniej i od razu będziesz mógł przystąpić do zamawiania odpowiednich materiałów. A nie jest tego mało ponieważ, aby urządzić łazienkę musimy zdać sobie sprawę, że jest to jedno z kosztowniejszych pomieszczeń w domu, pod względem wykończenia. Mamy do zamówienia przede wszystkim glazurę i musimy na wstępie już wiedzieć, czy układamy ja wszędzie, czy możemy w pewnych miejscach jej nie układać ze względu na wannę, która będzie przylegała do ściany, czy też w miejscu w którym będzie stał brodzik prysznicowy, o ile nie planujemy prysznica ułożonego płytkami łazienkowymi, bo jest też taka możliwość.

Świetnym trendem w wyposażaniu łazienek jest wanna wolnostojącą. Przede wszystkim pięknie wygląda, nadaje łazience bardzo nowoczesnego wyglądu. Łazienka w stylu glamour po prostu musi mieć wannę wolnostojącą!

Zobacz na zdjęciu hak taka łazienka się prezentuje. Na pewno będziesz oczarowany:

Kolejnym ciekawym pomysłem na wykonanie łazienki jest ułożenie jej kamieniem albo płytkami imitującymi wygląd kamienia. Jest to tańsze rozwiązanie oraz prostsze w utrzymaniu. Kamień jest ciężki w myciu i trzeba go impregnować, aby jego wygląd nie ulegał zmianie przez lata.

Możesz tez zastanowić się nad położeniem podłogi z drewna egzotycznego. Robi ono niesamowite wrażenie w łazience, wraz z nowoczesnymi dodatkami oraz tymi stylizowanymi na retro. Niestety nie jest to tanie rozwiązanie i nie każdy sobie może na nie pozwolić.

Mamy nadzieje, że podsunęliśmy Ci kilka ciekawych pomysłów związanych z wykończeniem łazienki. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności już niebawem zamieścimy kolejne artykuły z nowinkami ze świata budowlanego.