Aktualności

Zobaczcie jakiej pięknej realizacji, wykonanej przez firmę WOLF HOUSE, doczekał się nasz projekt KUBICZNY D30! Dziękujemy https://wolfhaus.pl za udostępnienie zdjęć.


Projekt domu „PRZYTULNY D25 WARIANT I” to propozycja niewielkiego, lecz nowoczesnego domu o modnej i kompaktowej bryle oraz pierwszorzędnym układzie funkcjonalnym wnętrz.

https://www.pracowniaprojektowa.info/Porjekt_domu_Przytulny_25_Wariant_I

Dzięki uprzejmości Inwestora prezentujemy kilka zdjęć z realizacji domu wg. projektu KUBICZNY D30 w lustrzanym odbiciu.

Naszą ofertę poszerzył projekt wiaty garażowej z płaskim dachem, nawiązujący swoim stylem do oferowanych przez nas projektów domów.

https://www.pracowniaprojektowa.info/projekt_wiaty_garazowej_bk-9

 

Relacja z budowy domu WYJĄTKOWY D41

WYJĄTKOWY D41. Zapraszamy na relację z budowy domu WYJĄTKOWY D41!

Byliśmy na budowie domu WYJĄTKOWY D41 specjalnie dla Ciebie, abyś mógł zobaczyć jak w przeczystości prezentuje się jeden z naszych najpopularniejszych projektów domów.

WYJĄTKOWY D41 to dom dwukondygnacyjny (parter + poddasze użytkowe) o powierzchni 114,37 m2. Tutaj możesz zobaczyć jak ten dom wygląda na naszych wizualizacjach oraz możesz zapoznać się z danymi dotyczącymi tego domu.

Poniżej przedstawiamy Ci zdjęcia zrobione na placu budowy WYJĄTKOWEGO D41:

 Elewacja frontowa.
Zdj. nr 1 Na której jest widoczna elewacja frontowa domu w stanie surowym zamkniętym. Widząc że nasi Inwestorzy skończyli wykańczać dach wraz z obróbkami blacharskimi. WYJĄTKOWY D41 charakteryzuje zwarta budowa, który spisuję się w otoczenie okolicy.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 2 Widok na elewację boczną domu, na której zastosowaliśmy dużo przeszkleń.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 3 Widok na elewację tylnią domu. Za tymi oknami znajduję się „dusza” tego domu, czyli salon.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 4 Widok na elewację boczną prawa tego domu w której znajduję się garaż jednostanowiskowy. Natomiast nad garażem zlokalizowany jest taras przynależny do jednej z sypialni znajdujących się na górze tego domu.