Co nowego na Pracowni Projektowej?

Zapraszamy na relację z budowy domu NOWATORSKI D57!

Zajrzyj do naszego artykułu poświeconemu pielegnacji elewacji.

Zapraszamy na relację z budowy domu WYJĄTKOWY D41!

Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Inwestorom oraz osobom śledzącym stronę naszej pracowni projektowej życzymy Wszystkiego, co najlepsze na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, aby ten czas był okresem spokoju, miłości i ukojenia duszy. A Nowy Rok z magiczną datą 2020 obfitował w same dobra i był czasem spełnienia Waszych marzeń!

W zakładce Przykładowe projekty domów możesz obejrzeć nasz nowy projekt domu ŚMIAŁY D58 WARIANT I.

Relacja z budowy domu WYJĄTKOWY D41

WYJĄTKOWY D41. Zapraszamy na relację z budowy domu WYJĄTKOWY D41!

Byliśmy na budowie domu WYJĄTKOWY D41 specjalnie dla Ciebie, abyś mógł zobaczyć jak w przeczystości prezentuje się jeden z naszych najpopularniejszych projektów domów.

WYJĄTKOWY D41 to dom dwukondygnacyjny (parter + poddasze użytkowe) o powierzchni 114,37 m2. Tutaj możesz zobaczyć jak ten dom wygląda na naszych wizualizacjach oraz możesz zapoznać się z danymi dotyczącymi tego domu.

Poniżej przedstawiamy Ci zdjęcia zrobione na placu budowy WYJĄTKOWEGO D41:

 Elewacja frontowa.
Zdj. nr 1 Na której jest widoczna elewacja frontowa domu w stanie surowym zamkniętym. Widząc że nasi Inwestorzy skończyli wykańczać dach wraz z obróbkami blacharskimi. WYJĄTKOWY D41 charakteryzuje zwarta budowa, który spisuję się w otoczenie okolicy.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 2 Widok na elewację boczną domu, na której zastosowaliśmy dużo przeszkleń.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 3 Widok na elewację tylnią domu. Za tymi oknami znajduję się „dusza” tego domu, czyli salon.

Stan surowy domu.
Zdj. nr 4 Widok na elewację boczną prawa tego domu w której znajduję się garaż jednostanowiskowy. Natomiast nad garażem zlokalizowany jest taras przynależny do jednej z sypialni znajdujących się na górze tego domu.

Czy podobała Ci się nasza relacja z budowy domu, który wyszedł spod rąk naszej pracowni projektowej? Jeżeli zainspirował Cię nasz artykuł zapraszamy do kontaktu . Natomiast tutaj możesz sprawdzić wszystkie parametry i wizualizację WYJĄTKOWEGO D41.