Aktualności

Zobaczcie jakiej pięknej realizacji, wykonanej przez firmę WOLF HOUSE, doczekał się nasz projekt KUBICZNY D30! Dziękujemy https://wolfhaus.pl za udostępnienie zdjęć.


Projekt domu „PRZYTULNY D25 WARIANT I” to propozycja niewielkiego, lecz nowoczesnego domu o modnej i kompaktowej bryle oraz pierwszorzędnym układzie funkcjonalnym wnętrz.

https://www.pracowniaprojektowa.info/Porjekt_domu_Przytulny_25_Wariant_I

Dzięki uprzejmości Inwestora prezentujemy kilka zdjęć z realizacji domu wg. projektu KUBICZNY D30 w lustrzanym odbiciu.

Naszą ofertę poszerzył projekt wiaty garażowej z płaskim dachem, nawiązujący swoim stylem do oferowanych przez nas projektów domów.

https://www.pracowniaprojektowa.info/projekt_wiaty_garazowej_bk-9

 

Duże okna w elewacji domu. Wady i zalety

Zastosowanie dużych okien w domu to obecnie bardzo modny trend utrzymujący się od lat. Każdy z nas marzy o poczuciu przestrzeni, którą właśnie dają nam duże okna. Przeczytaj nasze spostrzeżenia dotyczące zastosowania takiego rozwiązania w domach

 

Duże okna nadadzą niesamowitego klimatu Twojemu domowi i zarazem są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie. Sprawiają, że w domu czujemy bliższą obecność natury, gdy możemy spoglądać z kanapy na swój ogród. Duże okna dają wiele światła, tym samym poprawiając nam nastrój i powiększając przestrzeń domu. To pozytywy zastosowania dużych okien. Wady stanowią bardziej finansowy aspekt, ponieważ duże okna są drogie i nie stanowią już tak dobrego izolatora ciepła jak ściana. Co za sobą niesie straty ciepła w zimę oraz znaczne nagrzewanie pomieszczeń poprzez wpadające promienie słoneczne w lato.

Zobacz jak prezentują się wielkie przeszklenia w naszym domu:

Okna naszego domu.
Zdj. nr 1 Tak wyglądają nasze okna umieszczone na zachodniej elewacji domu. Okna wychodzą bezpośrednio na ogród

Dzięki tak bardzo przeszklonemu salonowi możemy spokojnie obserwować dzieci z salonu naszego domu. To niesamowity atut takiego rozwiązania.

Czy podobają Ci sie takie nowoczesne rozwiązania zastosowane w domach? My jesteśmy zachwyceni takimi możliwościami.