Jak powstają koncepcje naszych projektów typowych

Uważamy, że udało nam się przemienić prywatną pasję w sposób na życie. Projektujemy w zespole ludzi czujących podobnie rolę współczesnej architektury w budownictwie jednorodzinnym. Dom to najważniejsze miejsce na ziemi i z takim nastawieniem podchodzimy do jego opracowywania. Przeczytaj skąd w ogóle biorą się w naszych głowach pomysły na gotowe projekty, które proponujemy Ci w naszej ofercie.

  • Projektujemy domy od lat, więc techniczna strona tego procesu nie stawia przed nami większych ograniczeń i czujemy się swobodnie w tym, co robimy. W naszych projektach na uwagę zasługuje nie tylko śmiałość wizualna, lecz także perfekcyjna umiejętność połączenia tej cechy ze wszystkimi zasadami sztuki budowlanej.
  • To co widzisz w galerii projektów gotowych naszej pracowni, to efekt syntezy własnych odczuć o estetyce i funkcjonalności domów, z nowoczesną architekturą mieszkalną, jakiej przykładów poszukujemy w całym świecie. Czerpiemy od najlepszych ale nie jesteśmy kopistami. Dopasowujemy się do realiów polskiego rynku budowlanego i możliwości naszych Inwestorów.
  • Odważnie stosujemy nowatorskie rozwiązania. Jeśli jednak nie mamy pewności, co do ich rzeczywistej wartości, rezygnujemy z nich. Mówiąc w przenośni nie odlatujemy, bo nie chcemy obciążać konsekwencjami ewentualnych błędów naszych Klientów. I bez tego gotowe projekty domów naszej pracowni wyróżniają się wśród konkurencji, ciesząc Inwestorów charakterystycznym "szlifem".
  • Lubimy to, co robimy. W naszych projektach widać zacięcie twórcze. Pewne elementy w domach się powtarzają, ale to bardzo dobrze. Korzystamy z własnych sprawdzonych rozwiązań a jednocześnie budujemy przy ich pomocy swoją rozpoznawalność. To trochę jak z brzmieniem muzyki. Jeden instrumentalista potrafi je wydobyć i wyrazić swoją ekspresję, a drugi tylko gra.

Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę uzewnętrznić przed Tobą nasze podejście do projektowania i dać Ci zrozumienie wartości tego co robimy. Jeśli jednak miałbyś jakieś pytania, bardzo chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas e-mail lub po prostu, zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.