Aktualności

Zobaczcie jakiej pięknej realizacji, wykonanej przez firmę WOLF HOUSE, doczekał się nasz projekt KUBICZNY D30! Dziękujemy https://wolfhaus.pl za udostępnienie zdjęć.


Projekt domu „PRZYTULNY D25 WARIANT I” to propozycja niewielkiego, lecz nowoczesnego domu o modnej i kompaktowej bryle oraz pierwszorzędnym układzie funkcjonalnym wnętrz.

https://www.pracowniaprojektowa.info/Porjekt_domu_Przytulny_25_Wariant_I

Dzięki uprzejmości Inwestora prezentujemy kilka zdjęć z realizacji domu wg. projektu KUBICZNY D30 w lustrzanym odbiciu.

Naszą ofertę poszerzył projekt wiaty garażowej z płaskim dachem, nawiązujący swoim stylem do oferowanych przez nas projektów domów.

https://www.pracowniaprojektowa.info/projekt_wiaty_garazowej_bk-9

 

Nasz „CZARNY Koń” – Dynamiczny D 22

Dynamiczny D 22 to dom, który cieszy się Waszym największym zainteresowaniem ze wszystkich naszych projektów! Można by stwierdzić, że uznany przez Was za dom idealny. Cieszymy się z faktu, że coraz większa rzesza osób decyduje się wybudować nowoczesny dom z płaskim dachem

Dynamiczny D22 cieszy się największym powodzeniem wśród naszych Inwestorów. Raduje nas fakt, że właśnie ten dom przypadł Wam tak bardzo do gustu, że marzycie o jego wybudowaniu.

Dynamiczny D22 to nowoczesny dom z płaskim dachem. Sam budynek cechuje się niepowtarzalnym wyglądem elewacji na której znajdują się wstawki drewniane, połączone z szarościami i bielą tynków. Dynamiczny D22 zbudowany jest z kilku przenikających się brył prostopadłościennych. Takie rozwiązanie nadało Dynamicznemu D22 cech miejskiego budynku.

Powierzchnia użytkowa Dynamicznego D22 wynosi ponad 130 m2. Posiada on dwie kondygnacje oraz dwustanowiskowy garaż. Na parterze znajduje się wysoki salon połączony z kuchnią oraz pokój mogący służyć jako sypialnia, bądź gabinet. Istnieje możliwość rezygnacji z pokoju na rzecz powiększenia salonu. W salonie znajduje się wyjście na taras.

Na piętrze znajduje się strefa sypialniana, która to mieści oddzielne trzy pokoje. Jeden z nich połączony jest z dużym tarasem otoczonym szklaną balustradą. Na piętrze znalazło się również miejsce na łazienkę i pralnię.

Dynamiczny D22 jest również atrakcyjnym projektem skierowanym do Inwestorów posiadających wąską działkę budowlaną. Ten atut niesamowicie nam imponuje, udowadnia bowiem, że nawet na wąskiej działce można wybudować ciekawą i efektowną bryłę budynku mieszkalnego.

Zobacz wizualizacje tego domu:

Elewacja frontora DYNAMICZNY D22.
Rys. 1 Elewacja frontowa Dynamiczny D22

Elewacja tylna DYNAMICZNY D22.

Rys.2 Elewacja ogrodowa Dynamiczny D22

Rzut parteru DYNAMICZNEGO D22.

Rys.3 Rzut parteru

Rzut piętra DYNAMICZNEGO D22.

Rys.4 Rzut piętra

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z budów Dynamicznego D22 pochodzących od naszych Inwestorów:

Fundamenty na budowie Dynamicznego D22.

Rys.5 Widok fundamentów na budowie Dynamiczne D22

Stan surowy na budowie Dynamicznego D22.

 Rys. 6 Widok domu w stanie surowym

Elewacja DYNAMICZNY D22.

Rys.7 Widok elewacji wykonanej na „gotowo”

Jeżeli zaciekawił Cię projekt Dynamicznego D22, zachęcamy do bliższego zapoznania się z nim u nas w pracowni, albo do . Podpowiemy Ci jakie ewentualne zmiany można wprowadzić w projekcie tego domu oraz jakie rozwiązania techniczne, czy wizualne można zastosować w jego bryle lub wnętrzu.

 

 

 

 

Rys.2 Elewacja ogrodowa Dynamiczny D22