Aktualności

Zobaczcie jakiej pięknej realizacji, wykonanej przez firmę WOLF HOUSE, doczekał się nasz projekt KUBICZNY D30! Dziękujemy https://wolfhaus.pl za udostępnienie zdjęć.


Projekt domu „PRZYTULNY D25 WARIANT I” to propozycja niewielkiego, lecz nowoczesnego domu o modnej i kompaktowej bryle oraz pierwszorzędnym układzie funkcjonalnym wnętrz.

https://www.pracowniaprojektowa.info/Porjekt_domu_Przytulny_25_Wariant_I

Dzięki uprzejmości Inwestora prezentujemy kilka zdjęć z realizacji domu wg. projektu KUBICZNY D30 w lustrzanym odbiciu.

Naszą ofertę poszerzył projekt wiaty garażowej z płaskim dachem, nawiązujący swoim stylem do oferowanych przez nas projektów domów.

https://www.pracowniaprojektowa.info/projekt_wiaty_garazowej_bk-9

 

Aranżacja dachu płaskiego

aranażacja dachu płaskiego.Czy chciałbyś się dowiedzieć jak tanio i pomysłowo zaprojektować swój taras na dachu płaskim? Jeżeli tak, przeczytaj poniższy artykuł. Przygotowaliśmy go z myślą podsunięcia Ci kilku ciekawych pomysłów na aranżację tego miejsca

Nie musisz koniecznie układać tarasu klasycznymi płytkami przeznaczonymi do podłóg zewnętrznych! Jest to rozwiązanie tradycyjne i solidne, ale trend na układanie podłogi deskami stylizowanymi na drewniane od dobrych paru lat zaczyna wypierać te stare standardy. Nie dziwi nas to, ponieważ takie deski można kupić naprawdę w przystępnej cenie. Nie musisz wydawać na nie majątku, a do tego są łatwe w montażu. Może to wykonać sam właściciel, niestety układanie płytek jest czynnością wymagającą, jeżeli chodzi o czas i umiejętności.

Nie musimy układać całego tarasu z desek. Wolne przestrzenie możemy uzupełnić donicami z kwiatami osadzonymi w kamieniach i otoczakach. Są one tańsze od płytek, a do tego nowoczesne, świetnie komponują się z deskami. Ich dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba ich myć.

Przedstawiamy Ci poniżej zdjęcia aranżacji tarasu wykonanego w aktualnie panujących trendach, a za razem przystępnej cenowo.

aranażacja dachu płaskiego.

Rys.1 Aranżacja dachu płaskiego przy użyciu desek tarasowych połączonych z wypełnieniem z otoczaków

aranażacja dachu płaskiego.

Rys.2 Widok na aranżację tarasu na dachu płaskim

aranażacja dachu płaskiego.

Rys.3 Widok na taras na dachu płaskim domu nowoczesnego

Jeżeli już zdecydujesz się na prace wykończeniowe na tarasie, powinieneś należycie zadbać o odprowadzenie wód deszczowych. Muszą one być drożne, nie zapychać się liśćmi i innymi elementami ulegającymi biodegradacji.

Przy okazji aranżacji tarasu i trwających prac powinieneś również pamiętać o tym, aby zadbać o odpowiednią izolację w miejscu styku tarasu z drzwiami balkonowymi. Ten zabieg zaoszczędzi niepotrzebnych strat ciepła oraz zapobiegnie gromadzeniu się wilgoci w newralgicznych miejscach, takich jak przy ościeżnicach okien.

aranażacja dachu płaskiego.

Rys. Połączenie desek tarasowych z ościeżnicą drzwi balkonowych

Jeżeli zainteresował Cię nasz artykuł o wykończeniu przestrzeni tarasowych, śledź nasz serwis na bieżąco, z pewnością wrócimy jeszcze do tego tematu.